MŠK Kežmarok

Lyžiarsky oddiel

Najnovšie komentáre

    Archív

    ČASY A MIESTA TRÉNINGOV
    Tréningový deň Tréningová skupina Čas tréningu Miesto tréningu
    PONDELOK 1+2 16:00 – 17:30 ZŠ Hradná
    PONDELOK 3 17:30 – 19:00 ZŠ Hradná
    UTOROK 4 16:00 – 17:30 ZŠ Nižná brána
    UTOROK 5 17:30 – 19:00 ZŠ Nižná brána
    STREDA 1+2 16:00 – 17:30 ZŠ Nižná brána
    STREDA 3 17:30 – 19:00 ZŠ Nižná brána
    ŠTVRTOK 4 16:00 – 17:30 ZŠ Hradná
    ŠTVRTOK 5 17:30 – 19:00 ZŠ Hradná
    NEDEĽA 5 10:00 – 11:30 Bicykel, v prípade nepriaznivého počasia balančné cvičenia  v telocvični Mestskej športovej haly Vlada Jančeka ( po usmernení od trénera Braňa)

    Starší predžiaci:

    Maximilián Brutovský

    Martin Kuchta

    Staršie predžiačky:

    Mia Chorogwická

    Berta Hudinová 

    Mladší žiaci:

    Juraj Olekšák

    Marek Kapolka

    Filip Brutovský

    Ján Husár

    Šimon Figlár

    Richard Sloveňák

    Martin Hrivík

    Mladšie žiačky:

    Barbora Sopková

    Šárka Vráželová

    Staršie žiačky:

    Nina Pažáková

    Martina Husárová

    Starší žiaci:

    Martin Uličný

    Dominik Vrážel

    Alex Cuker

    Juniorky:

    Dorotka Bičárová

    Andrea Nagyová

    Viktória Hozzová

    Lucia Vojtašeková

    Juniori:

    Jakub Modla

    Adam Richtarčík

    Radovan Šiška

    Roman Nagy

    Alexander Hrivík

    Staršie predžiačky:

    Lenka Eliášová

    Valentína Zelinová

    Starší predžiaci:

    Ján Jurdik

    Oliver Pažák

    Mladšie predžiačky:

    Radka Sloveňáková 

    Kamila Lapšanská

    Mladší predžiaci:

    Viktor Sloveňák

    Marko Molnár

    Daniel Uličný

    Alex Vasičák

    Marek Lapšanský

    Ivan Kuchta

    Mladší predžiaci:

    Alexander Roman Matis

    Michal Šoltys

    Marko Polomčák

    Milan Krajanec

    Vratko Scherfel

    Daniel Zelina

    Patrick Jan Paine

    Tomáš Olekšák

    Zoran Szentiványi

    Mladšie predžiačky:

    Martina Šoltysová

    Vanesa Hozzová

    Ela Nahálková

    Adriána Špitková

    Superbaby:

    Jakub Beňko

    Sebastián Zavacký

    Branislav Štosel

    Kristína Hrušková

    Vejan Ferulík

    Fabian Scherfel

    Filip Suchý

    Ema Trajčíková

    Milan Oravec

    Michal Janščák

    26.03.2017 Strachan Cup

    SuperBaby – dievčatá:

    2. Šoltysová Martinka 2010
    8. Hozzová Vaneska 2010

    SuperBaby – chlapci:

    Pokračovať v čítaní

    Celkové poradie v SP:

    http://old.sporttiming.sk/vysledky/20170325jezersko/SLPPZ-8.pdf

    Mladšie predžiačky ( 91 pretekárok ):

    34. Eliášová Lenka

    37. Sloveňáková Radka

    Mladší predžiaci ( 109 pretekárov ): 

    12. Jurdik Janko

    Pokračovať v čítaní

    1 2 3 6