lyžiarsky oddiel

Slovenský pohár predžiakov 2017/2018

Celkové výsledky Slovenského pohára predžiakov – TOP 10

Mladší predžiaci:
2. miesto Viktor Sloveňák 2008

Staršie predžiačky:
2. miesto Mia Chorogwická 2006

Starší predžiaci:
7. miesto Janko Jurdik 2007 ( 1. miesto v roč. 2007 )
8. miesto Maximilián Brutovský 2006

Mladší predžiaci roč. 2010 – TOP 3
2. miesto Miško Šoltys

Mladšie predžiačky roč. 2010 – TOP 3
3. miesto Martinka Šoltysová

8. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 10.3.2018 Bachledova dolina – Jezersko

Mladšie predžiačky (79 pretekárok):

24. Radka Sloveňáková (35b.) 2008 (+6,76)
28. Martina Šoltysová (27b.) 2010 (+7,11)
72. Vanesa Hozzová (0b.)2010 (+18,47)

celkové výsledky – mladšie predžiačky

Mladší predžiaci (74 pretekárov):

3. Viktor Sloveňák (95b.) 2008 (+1,27)
16. Michal Šoltys (54b.) 2010 (+4,25)
52. Alexander Roman Matis (3b.) (+10,23)
53. Marko Polomčák (2b.) 2010 (+10,45)
54. Tomáš Olekšák (1b.) 2010 (+10,79)
56. Daniel Uličný (0b.) 2008 (+11,20)
57. Ivan Kuchta (0b.) 2008 (+11,63)
62. Vratko Scherfel (0b.) 2010 (+13,84)
DNS Milan Krajanec 2010

celkové výsledky – mladší predžiaci

Staršie predžiačky (65 pretekárok):

2. Mia Chorogwická 2006 (95b.) (+0,63)
56. Berta Hudinová 2006 (0.) (+13,17)
DNS Lenka Eliášová 2007

celkové výsledky – staršie predžiačky

Starší predžiaci (66 pretekárov):

4. Ján Jurdik 2007 (86b.) (+1,40)
13. Martin Kuchta 2006 (60b.) (+2,98)
20. Maximilián Brutovský 2006 (45b.) (+3,44)

celkové výsledky – starší predžiaci

7. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 18.2.2018 Zuberec – Janovky

Mladšie predžiačky (73 pretekárok):

36. Martina Šoltysová (16b.) 2010 (+5,38)
46. Radka Sloveňáková (7b.) 2008 (+7,46)
61. Vanesa Hozzová (0b.)2010 (+13,23)

celkové výsledky – mladšie predžiačky

Mladší predžiaci (85 pretekárov):

3. Viktor Sloveňák (90b.) 2008 (+0,41)
37. Michal Šoltys (17b.) 2010 (+3,86)
52. Marko Polomčák (4b.) 2010 (+5,85)
54. Milan Krajanec (2b.) 2010 (+6,05)
61. Alexander Roman Matis (0b.) (+7,42)
64. Vratko Scherfel (0b.) 2010 (+8,39)

celkové výsledky – mladší predžiaci

Staršie predžiačky (62 pretekárok):

4. Mia Chorogwická 2006 (86b.) (+0,38)
30. Berta Hudinová 2006 (21.) (+4,49)

celkové výsledky – staršie predžiačky

Starší predžiaci (56 pretekárov):

4. Maximilián Brutovský 2006 (86b.) (+0,46)
11. Ján Jurdik 2007 (63b.) (+2,03)

celkové výsledky – starší predžiaci

6. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 17.2.2018 Zuberec – Janovky

Mladšie predžiačky (72 pretekárok):

30. Martina Šoltysová (23b.) 2010 (+4,73)
33. Radka Sloveňáková (19b.) 2008 (+4,99)
58. Vanesa Hozzová (0b.)2010 (+12,81)
DNF Lapšanská Kamila

celkové výsledky – mladšie predžiačky

Mladší predžiaci (85 pretekárov):

3. Viktor Sloveňák (90b.) 2008 (+0,52)
31. Ivan Kuchta (23b.) 2008 (+3,36)
39. Michal Šoltys (15b.) 2010 (+3,99)
47. Vratko Scherfel (8b.) 2010 (+5,36)
49. Marko Polomčák (6b.) 2010 (+5,58)
50. Milan Krajanec (5b.) 2010 (+5,72)
59. Alexander Roman Matis (0b.) (+7,36)
DSQ Lapšanský Marek

celkové výsledky – mladší predžiaci

Staršie predžiačky (63 pretekárok):

1. Mia Chorogwická 2006 (100b.) 
28. Berta Hudinová 2006 (25.) (+5,11)

celkové výsledky – staršie predžiačky

Starší predžiaci (61 pretekárov):

6. Maximilián Brutovský 2006 (78b.) (+1,12)
8. Ján Jurdik 2007 (72b.) (+1,72)
14. Martin Kuchta 2006 (54b.) (+2,70)

celkové výsledky – starší predžiaci

5. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 10.2.2018 Malinô Brdo

Mladšie predžiačky (60 pretekárok):

29. Radka Sloveňáková 2008 (25b.) (+6,46)

celkové výsledky – mladšie predžiačky

Mladší predžiaci (83 pretekárov):

5. Viktor Sloveňák (86b.) 2008 (+1,97)
41. Ivan Kuchta (13b.) 2008 (+8,86)

celkové výsledky – mladší predžiaci

Staršie predžiačky (58 pretekárok):

4. Mia Chorogwická 2006 (86b.) (+1,31)
22. Berta Hudinová 2006 (37b.) (+4,45)

celkové výsledky – staršie predžiačky

Starší predžiaci (60 pretekárov):

11. Ján Jurdik 2007 (66b.) (+2,11)
17. Maximilián Brutovský 2006 (49b.) (+2,54)
27. Martin Kuchta 2006 (31b.) (+3,69)

celkové výsledky – starší predžiaci

4. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 28.1.2018 Martinské Hole

Mladšie predžiačky (78 pretekárok):

Lapšanská Kamila – neklasifikovaná z dôvodu predčasného ukončenia preteku pre nevyhovujúce poveternostné podmienky
celkové výsledky – mladšie predžiačky

Mladší predžiaci (89 pretekárov):

12. Viktor Sloveňák (60b.) 2008 (+2,98)
34. Ivan Kuchta (18b.) 2008 (+5,43)
60. Lapšanský Marek (0b.) 2009 (+20,80)

celkové výsledky – mladší predžiaci

Staršie predžiačky (64 pretekárok):

2. Mia Chorogwická 2006 (100b.) (+0,03)
45. Lenka Eliášová 2007 (8b.) (+7,80)

celkové výsledky – staršie predžiačky

Starší predžiaci (66 pretekárov):

33. Maximilián Brutovský 2006 (23b.) (+4,74)
47. Martin Kuchta 2006 (10b.) (+6,28)
DNF Ján Jurdik 2007

celkové výsledky – starší predžiaci

3. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 27.1.2018 Valčianska dolina

Mladšie predžiačky (76 pretekárok):

DNF Lapšanská Kamila
celkové výsledky – mladšie predžiačky

Mladší predžiaci (89 pretekárov):

19. Viktor Sloveňák (47b.) 2008 (+2,48)
41. Ivan Kuchta (13b.) 2008 (+4,27)
DNF Lapšanský Marek

celkové výsledky – mladší predžiaci

Staršie predžiačky (71 pretekárok):

55. Lenka Eliášová 2007 (0b.) (+10,94)
DNF Mia Chorogwická

celkové výsledky – staršie predžiačky

Starší predžiaci (66 pretekárov):

6. Maximilián Brutovský 2006 (78b.) (+1,98)
9. Ján Jurdik 2007 (72b.) (+2,26)
58. Martin Kuchta 2006 (0b.) (+10,96)

celkové výsledky – starší predžiaci

2. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 14.1.2018 Jasná

Mladšie predžiačky (83 pretekárok):

25. Radka Sloveňáková 2008 (33b.) (+3,85)
54. Martinka Šoltysová 2010 (4b.) (+8,10)

celkové výsledky – mladšie predžiačky

Mladší predžiaci (108 pretekárov):

5. Viktor Sloveňák (95b.) 2008 (+2,02)
41. Michal Šoltys (15b.) 2010 (+5,22) – 1. miesto v SR v roč. 2010
55. Ivan Kuchta (2b.) 2008 (+7,01)
61. Daniel Uličný (0b.) 2008 (+7,26)

celkové výsledky – mladší predžiaci

Staršie predžiačky (84 pretekárok):

3. Mia Chorogwická 2006 (90b.) (+0,39)
43. Berta Hudinová 2006 (12b.) (+5,01)
50. Lenka Eliášová 2007 (5b.) (+5,43)

celkové výsledky – staršie predžiačky

Starší predžiaci (78 pretekárov):

12. Maximilián Brutovský 2006 (69b.) (+1,55)
18. Ján Jurdik 2007 (57b.) (+2,08)
38. Martin Kuchta 2006 (20b.) (+3,46)
DNS Oliver Pažák 2007

celkové výsledky – starší predžiaci

1. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 13.1.2018 Jasná

Mladšie predžiačky (83 pretekárok):

26. Radka Sloveňáková 2008 (35b.) (+5,89)
29. Martinka Šoltysová 2010 (31b.) (+6,06) – 1. miesto v SR v roč. 2010

celkové výsledky – mladšie predžiačky

Mladší predžiaci (108 pretekárov):

3. Viktor Sloveňák (95b.) 2008 (+2,28)
52. Michal Šoltys (6b.) 2010 (+6,99)
64. Daniel Uličný (0b.) 2008 (+8,24)
67. Ivan Kuchta (0b.) 2008 (+8,86)

celkové výsledky – mladší predžiaci

Staršie predžiačky (82 pretekárok):

3. Mia Chorogwická 2006 (95b.) (+0,29)
28. Berta Hudinová 2006 (27b.) (+3,84)
57. Lenka Eliášová 2007 (0b.) (+6,43)

celkové výsledky – staršie predžiačky

Starší predžiaci (80 pretekárov):

8. Ján Jurdik 2007 (78b.) (+1,60)
26. Maximilián Brutovský 2006 (37b.) (+2,93)
27. Martin Kuchta 2006 (35b.) (+3,12)
74. Oliver Pažák 2007 (0b.) (+9,91)

celkové výsledky – starší predžiaci