Lyžiarsky oddiel

Vyhodnotenie TOP 10 jednotlivcov – Slovenský pohár žiakov

Kategória:

mladšie žiačky – 8. miesto – Nina Pažáková

mladší žiaci – 3. miesto – Martin Uličný

  

Vyhodnotenie oddielov – O putovný pohár Prezidenta SLA

 8. miesto – LO MŠK Kežmarok

 ( celkovo 48 oddielov ) 

 

Celkové výsledky jednotlivcov v Slovenskom pohári žiakov 

poradie/meno/rok nar./ body slalom / body OS / celk. počet bodov/započítané body

mladšie žiačky ( 41 pretekárok):

 8. Nina Pažáková 2002 / 162/126 / 139/117 / 301/243
15. Martina Husárová 2002 / 86/71 / 126/90 / 212 / 161

mladší žiaci (  68 pretekárov ):

3. Martin Uličný 2002 / 216/216 / 206/190 / 422/406
41. Dominik Vrážel 2003 / 7/7 / 12/12 / 19/19

staršie žiačky ( 33 pretekárok ):

21. Dorota Bičárová 2000 / 53/43 / 60/52 / 113/95

starší žiaci ( 44 pretekárov ):

20. Adam Richtarčík 2000 / 75/46 / 52/52 / 127/98
27. Alexander Hrivík 2001 / 60/53 / 17/15 / 77/68
28. Jakub Modla 2000 / 9/9 / 58/58 / 67/67
36. Radovan Šiška 2000 / 6/6 / 14/14 / 20/20 

 

5. kolo – Jasná 19.-20.03.2016

Slalom:

mladší žiaci:

2. Uličný Martin

mladšie žiačky:

11. Husárová Martina

starší žiaci:

16. Richtarčík Adam

20. Hrivík Alexander

staršie žiačky:

18. Bičárová Dorotka

 

Obrovský slalom:

mladší žiaci:

2. Uličný Martin

33. Vrážel Dominik

mladšie žiačky:

8. Husárová Martina

12. Pažáková Nina

starší žiači:

24. Hrivík Alexander

staršie žiačky:

18. Bičárová Dorotka

 

4. kolo – Kubínska Hoľa 20.-21.02.2016

Slalom:

mladší žiaci: 

mladšie žiačky:

7. Pažáková Nina

31. Husárová Martina

starší žiaci:

12. Hrivík Alexander

15. Richtarčík Adam

staršie žiačky:

16. Bičárová Dorotka

 

Obrovský slalom:

mladší žiaci: 

3. Uličný Martin

mladšie žiačky:

8. Pažáková Nina

10. Husárová Martina

starší žiaci:

13. Modla Jakub

15. Richtarčík Adam

24. Šiška Radovan

29. Hrivík Alexander

staršie žiačky:

16. Bičárová Dorotka

  

3. kolo – Bachledova dolina – Furmanec – 06.-07.02.2016

Slalom:

mladší žiaci: 

mladšie žiačky:

5. Pažáková Nina

16. Husárová Martina

starší žiaci:

17. Richtarčík Adam

22. Modla Jakub

25. Šiška Radovan

32. Hrivík Alexander

staršie žiačky:

16. Bičárová Dorotka 

 

Obrovský slalom:

mladší žiaci: 

34. Vrážel Dominik 

mladšie žiačky:

5. Pažáková Nina

8. Husárová Martina

starší žiaci:

13. Modla Jakub

26. Hrivík Alexander

staršie žiačky:

 

1. kolo – Jasná 16.-17.01.2016

Slalom:

mladší žiaci: 

7. Uličný Martin

mladšie žiačky:

5. Pažáková Nina

9. Husárová Martina

starší žiaci:

13. Hrivík Alexander

16. Richtarčík Adam

staršie žiačky:

 

Obrovský slalom:

mladší žiaci: 

15. Uličný Martin

26. Vrážel Dominik 

mladšie žiačky:

6. Pažáková Nina

13. Husárová Martina

starší žiaci:

7. Richtarčík Adam

14. Modla Jakub

24. Šiška Radovan

28. Hrivík Alexander

staršie žiačky:

11. Bičárová Dorotka

 

2. kolo – Štrbské Pleso 09.-10.01.2016

Slalom: 

mladší žiaci: 

1. Martin Uličný

24. Dominik Vrážel

mladšie žiačky:

7. Pažáková Nina

14. Husárová Martina

starší žiaci:

16. Richtarčík Adam

24. Hrivík Alexander

staršie žiačky:

21. Bičárová Dorotka

 

Obrovský slalom:

mladší žiaci: 

4. Martin Uličný

24. Dominik Vrážel

mladšie žiačky:

15. Husárová Martina

starší žiaci:

36. Hrivík Alexander

staršie žiačky:

23. Bičárová Dorotka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *