lyžiarsky oddiel

Svetový deň snehu 2016 – všetci naši najmladší pretekári v TOP 3

Dňa 17.01.2016 sme sa s našimi najmladšími pretekármi zúčastnili verejných pretekov Svetový deň snehu 2016 – Ski Bandy Cup v Ski Centre Kubašok.

Úžasnú atmosféru umocnili výsledky našich pretekárov, ktorí si prvýkrát vyskúšali pretekať za súťažnú kategóriu mladší predžiaci a vo svojom „zahrievacom“ ročníku v tejto kategórií si všetci vybojovali medailové umiestnenia.

Janko Jurdik nedal nikomu šancu a s najlepším časom medzi mladšími predžiakmi skončil na 1. mieste. Oliver Pažák si vybojoval 3. miesto medzi chlapcami a Lenka Eliášová 3. miesto medzi dievčatami.

V kategórií superbaby s druhým najlepším časom medzi chlapcami skončil Danko Uličný, tretí Miško Šoltys, šiesty najlepší čas mal Mano Matis, ôsmy Tomáško Olekšák a deviaty Marko Polomčák. Medzi dievčatami mala tretí najlepší čas Martinka Šoltysová a ôsmy Vaneska Hozzová. V tejto kategórií boli víťazmi všetci najmenší pretekári a domov si odniesli nielen pekné zážitky, ale aj medailu, diplom a drobné vecné ceny.

Podporiť nás prišla aj juniorka Viki Hozzová, ktorá si vo svojej kategórií vybojoval tiež 1. miesto.