Tatranská lyžiarska liga 2016
Tatranská lyžiarska liga 2016 – celkové poradie jednotlivcov TOP 3
Najmladšie žiačky:
3. Chorogwická Mia (2006) – ZŠ Nižná Brána
Najmladší žiaci:
1. Brutovský Maximilián (2006) – ZŠ Grundschule
2. Jurdik Ján (2007) – ZŠ Nižná Brána
Staršie žiačky:
3. Husárová Martina (2002) – ZŠ Dr. D. Fischera
Tatranská lyžiarska liga 2016 – 3.kolo 18.03.2016 – Ždiar – SKI Bachledova
( členovia LO MŠK Kežmarok pretekajúci za mesto Kežmarok )
Kategória:
Najmladšie žiačky:
2. Chorogwická Mia (2006) – ZŠ Nižná Brána
7. Hudinová Berta (2006) – ZŠ Grundschule
8. Sloveňáková Radka (2008) – ZŠ Grundschule
9. Šoltysová Martina (2010) – MŠ Cintorínska
13. Hozzová Vanesa (2010) – MŠ K. Kuzmányho
Najmladší žiaci:
1. Brutovský Maximilián (2006) – ZŠ Grundschule
2. Jurdik Ján (2007) – ZŠ Nižná Brána
5. Sloveňák Viktor (2008) – ZŠ Grundschule
8. Matis Alexander Roman (2010) – MŠ K. Kuzmányho
10. Polomčák Marko (2010) – MŠ Cintorínska
11. Olekšák Tomáš (2010) – MŠ Možiarska
12. Šoltys Michal (2010) – MŠ Cintorínska
13. Uličný Daniel (2008) – ZŠ Nižná Brána
15. Scherfel Vratko (2010) – MŠ Možiarska
18. Šiška Peter (2008) – ZŚ Dr. D. Fischera
19. Švirloch Miroslav (2010) – MŠ K. Kuzmányho
Mladší žiaci:
9. Kapolka Marek (2004) – ZŠ Grundschule
11. Sloveňák Richard (2005) – ZŠ Grundschule
17. Olekšák Juraj (2004) – ZŠ Nižná Brána
21. Hrivík Martin (2005) – ZŠ Dr. D. Fischera
Staršie žiačky:
2. Husárová Martina (2002) – ZŠ Dr. D. Fischera
Starší žiaci:
3. Uličný Martin (2002) – ZŠ Nižná Brána
4. Šiška Radovan (2000) – ZŠ Nižná Brána
11. Hrivík Alexander (2001) – ZŠ Dr. D. Fischera
„Podporované mestom Kežmarok“
Tatranská lyžiarska liga 2016 – 2.kolo 05.02.2016 – Lučivná
Kategória:
Najmladšie žiačky:
3. Chorogwická Mia (2006) – ZŠ Nižná Brána
10. Sloveňáková Radka (2008) – ZŠ Grundschule
11. Hudinová Berta (2006) – ZŠ Grundschule
Najmladší žiaci:
2. Brutovský Maximilián (2006) – ZŠ Grundschule
6. Jurdik Ján (2007) – ZŠ Nižná Brána
8. Sloveňák Viktor (2008) – ZŠ Grundschule
Mladší žiaci:
10. Brutovský Filip (2004) – ZŠ Grundschule
11. Kapolka Marek (2004) – ZŠ Grundschule
18. Olekšák Juraj (2004) – ZŠ Nižná Brána
19. Filglár Šimon (2005) – ZŠ Grundschule
22. Sloveňák Richard (2005) – ZŠ Grundschule
24. Hrivík Martin (2005) – ZŠ Dr.D.Fischera
Staršie žiačky:
3. Husárová Martina (2002) – ZŠ Dr.D.Fischera
4. Pažáková Nina (2002) – ZŠ Dr.D.Fischera
Starší žiaci:
4. Šiška Radovan (2000) – ZŠ Nižná Brána
13. Hrivík Alexander (2001) – ZŠ Dr.D.Fischera
Tatranská lyžiarska liga 2016 – 1.kolo 29.01.2016 – Jurgow, Poľsko
Kategória:
Najmladšie žiačky:
4. Chorogwická Mia (2006) – ZŠ Nižná Brána
12. Sloveňáková Radka (2008) – ZŠ Grundschule
13. Eliášová Lenka (2007) – ZŠ Dr.D.Fischera
Najmladší žiaci:
2. Brutovský Maximilián (2006) – ZŠ Grundschule
3. Jurdik Ján (2007) – ZŠ Nižná Brána
4. Sloveňák Viktor (2008) – ZŠ Grundschule
Mladší žiaci:
11. Kapolka Marek (2004) – ZŠ Grundschule
13. Brutovský Filip (2004) – ZŠ Grundschule
14. Olekšák Juraj (2004) – ZŠ Nižná Brána
19. Filglár Šimon (2005) – ZŠ Grundschule
20. Sloveňák Richard (2005) – ZŠ Grundschule
21. Hrivík Martin (2005) – ZŠ Dr.D.Fischera
Staršie žiačky:
2. Pažáková Nina (2002) – ZŠ Dr.D.Fischera
4. Husárová Matina (2002) – ZŠ Dr.D.Fischera
Starší žiaci:
4. Uličný Martin (2002) – ZŠ Nižná Brána
6. Šiška Radovan (2000) – ZŠ Nižná Brána
14. Hrivík Alexander (2001) – ZŠ Dr.D.Fischera
Celkovo mesto Kežmarok po prvom kole 3. miesto
Pridaj komentár