lyžiarsky oddiel

Verejné preteky 2016 – výsledky

Cena o Veľkonočné vajíčko – 27.03.2016

Celkové poradie najrýchlejších 30 pretekárov ( všetky kategórie):

10. Uličný Martin (2002)
12. Nagy Roman (1998)
17. Richtarčík Adam (2000)
29. Kapolka Marek (2004)

mladší predžiaci: 

3. Brutovský Maximilián (2006)
4. Martin Kuchta (2006)
6. Jurdik Janko (2007)

mladšie predžiačky:

2. Mia Chorogwická (2006)
7. Berta Hudinová (2006)

starší predžiaci:

2. Kapolka Marek (2004)
3. Brutovský Filip (2004)
7. Olekšák Juraj (2004)
8. Sloveňák Richard (2005)
9. Hrivík Martin (2005)

staršie predžiačky:

1. Sopková Barbora (2005)

mladší žiaci: 

1. Uličný Martin (2002)

mladšie žiačky:

1. Pažáková Nina (2002)

starší žiaci:

1. Richtarčík Adam (2000)

staršie žiačky:

1. Bičárová Dorotka (2000)

juniori:

4. Nagy Roman (1998)

juniorky:

3. Nagyová Andrea (1995)

 

Strachan Cup 2016 – 13.03.2016

mladší predžiaci: 

11. Brutovský Maximilián (2006)
15. Kuchta Martin (2006)
16. Jurdik Janko (2007)

mladšie predžiačky:

8. Mia Chorogwická (2006)
16. Hudinová Berta (2006)
30. Zelinová Valentína (2007)

starší predžiaci:

4. Brutovský Filip (2004)
9. Kapolka Marek (2004)
15. Olekšák Juraj (2004)
23. Sloveňák Richard (2005)

staršie predžiačky:

3. Sopková Barbora (2005)

superbaby – chlapci:

11. Sloveňák Viktor (2008)
14. Kuchta Ivan (2008)
15. Sopko Alexander (2008)
26. Lapšanský Marek (2009)

superbaby – dievčatá:

10. Sloveňáková Radka (2008)
22. Lapšanská Kamila (2008)

budúci olympionici:

2. Šoltysová Martinka (2010)
4. Šoltys Miško (2010)
5. Matis Alexander Roman (2010)
6. Olekšák Tomáš (2010)
7. Krajanec Milan (2010)
9. Polomčák Marko (2010)
11. Scherfell Vratko (2010)
14. Hozzová Vaneska (2010)
16. Zelina Daniel (2010)
28. Šoltys Martinko (2013)

 

Memoriál Vladimíra Krajňáka 1. ročník – 23.01.2016

superbaby chlapci:
5. Viktor Sloveňák (2008)
7. Ivan Kuchta (2008)
10. Roman Alexander Matis (2010)
12. Tomáš Olekšák (2010)
13. Alexander Sopko (2008)
14. Marko Polomčák (2010)
16. Peter Šiška (2008)
18. Šoltys Martin (2013)
20. Šoltys Michal (2010)

superbaby dievčatá:
1. Radka Sloveňáková (2008)
4. Martinka Šoltysová (2010)

mladší predžiaci: 
1. Brutovský Maximilián (2006)
4. Martin Kuchta (2006)
7. Pažák Oliver (2007)
13. Jurdik Janko (2007)

mladšie predžiačky:
3. Mia Chorogwická (2006)
4. Lenka Eliášová (2007)
5. Berta Hudinová (2006)
6. Simona Vojtašeková (2007)
7. Natália Jančová (2007)

starší predžiaci:
3. Brutovský Filip (2004)
4. Kapolka Marek (2004)
7. Olekšák Juraj (2004)
9. Sloveňák Richard (2005)
12. Figlár Šimon (2005)
15. Hrivík Martin (2005)
17. Husár Ján (2004)
18. Šiška Boris (2005) 

staršie predžiačky:
2. Džadoňová Dušana (2004)

mladší žiaci: 

mladšie žiačky:
2. Husárová Martina (2002)

starší žiaci:
3. Richtarčík Adam (2000)
5. Modla Jakub (2000)
6. Šiška Radovan (2000)
10. Hrivík Alexander (2001)

staršie žiačky:
1. Vojtašeková Lucia (2000)
2. Bičárová Dorotka (2000)

juniori:
1. Nagy Roman (1998)

juniorky:
1. Hozzová Viktória (1999)

 

Svetový deň snehu 2016 – Ski Bandy Cup – 17.01.2016

Obrovský slalom: 

juniorky:
1. Viktória Hozzová

mladší predžiaci: 
1. Janko Jurdik
3. Oliver Pažák

mladšie predžiačky:
3. Lenka Eliášová

superbaby chlapci:
2. Danko Uličný
3. Miško Šoltys
6. Roman Alexander Matis
8. Tomáš Olekšák
9. Marko Polomčák

superbaby dievčatá:
3. Martinka Šoltysová
8. Vaneska Hozzová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *