lyžiarsky oddiel

Východoslovenská liga 2016 – výsledky

Celkové výsledky jednotlivcov vo VSLL 2016

poradie/meno/rok narodenia/celkový počet bodov/započítané body

mladší predžiaci ( 31 ) :
2. Brutovský Maximilán (2006) 340 / 280
7. Jurdik Janko (2007) 186 / 138
10. Kuchta Martin (2006) 165 / 115
18. Pažák Oliver (2007) 51 / 51

mladšie predžiačky ( 29 ) :
1. Chorogwická Mia (2006) 400 / 300
9. Hudinová Berta (2006) 125 / 125
25. Eliášová lenka (2007) 25 / 25  

starší predžiaci ( 33 ):
3. Kapolka Marek (2004) 236 / 200
5. Olekšák Juraj ( 2004 ) 186 / 160
6. Brutovský Filip (2004) 158 / 140
19. Sloveňák Richard (2005) 55 / 55
24. Hrivík Martin (2005) 56 / 41
25. Figlár Šimon (2005) 41 / 41

staršie predžiačky ( 19 ):
1. Sopková Barbora (2005) 300 / 300
7. Vráželová Šárka (2005) 160 / 136

mladší žiaci ( 33 ):
1. Uličný Martin (2002) 300 / 300
12. Vrážel Dominik (2003) 116 / 96

mladšie žiačky ( 15 ):
1. Husárová Martina (2002) 295 / 250
3. Pažáková Nina (2002) 230 / 230

starší žiaci ( 18 ):
3. Richtarčík Adam (2000) 252 / 220
8. Šiška Radovan (2000) 125 / 125
9. Modla Jakub (2000) 120 / 120
17. Hrivík Alexander (2001) 46 / 46

staršie žiačky ( 12 ):
3. Bičárová Dorotka (2000) 320 / 220
9. Vojtašeková Lucia (2000) 100 / 100

juniori  (17 ):
2. Nagy Roman (1998) 260 / 260

juniorky ( 11 ):
2. Nagyová Andrea (1995) 340 / 280
4. Hozzová Viktória (1999) 255 / 160

 

VSLL – 5.kolo – Bachledova dolina – Furmanec 26.03.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci:
1. Brutovský Maximilán (2006)
10. Kuchta Martin (2006)
11. Jurdik Janko (2007)

mladšie predžiačky:
1. Chorogwická Mia (2006)
5. Hudinová Berta (2006)

starší predžiaci:
3. Kapolka Marek (2004)
4. Brutovský Filip (2004)
10. Olekšák Juraj (2004)
12. Sloveňák Richard (2005)
14. Figlár Šimon (2005)
22. Hrivík Martin (2005) 

staršie predžiačky:
1. Sopková Barbora (2005)
7. Vráželová Šárka (2005)

mladší žiaci:
1. Uličný Martin (2002)
5. Vrážel Dominik (2003)

mladšie žiačky:
1. Pažáková Nina (2002)
4. Husárová Martina (2002)

starší žiaci:
2. Richtarčík Adam (2000)
3. Šiška Radovan (2000)
6. Modla Jakub (2000)

staršie žiačky:
3. Bičárová Dorotka (2000)

juniori:
1. Nagy Roman (1998)

juniorky:
2. Nagyová Andrea (1995)
4. Hozzová Viktória (1999)

 

VSLL – 4.kolo – Štrbské pleso – Furkota 25.03.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci:
2. Brutovský Maximilán (2006)
9. Jurdik Janko (2007)
11. Kuchta Martin (2006)

mladšie predžiačky:
1. Chorogwická Mia (2006)
6. Hudinová Berta (2006)

starší predžiaci:
3. Kapolka Marek (2004)
5. Brutovský Filip (2004)
6. Olekšák Juraj (2004)
13. Sloveňák Richard (2005)
24. Hrivík Martin (2005) 

staršie predžiačky:
1. Sopková Barbora (2005)
6. Vráželová Šárka (2005)

mladší žiaci:
1. Uličný Martin (2002)
12. Vrážel Dominik (2003)

mladšie žiačky:
1. Husárová Martina (2002)
2. Pažáková Nina (2002)

starší žiaci:
2. Richtarčík Adam (2000)
6. Modla Jakub (2000)

staršie žiačky:
3. Bičárová Dorotka (2000)

juniori:

juniorky:
1. Nagyová Andrea (1995)
4 Hozzová Viktória (1999)

 

VSLL – 3.kolo – Mlynky 28.02.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci: 
2. Jurdik Janko (2007)
4. Kuchta Martin (2006)
11. Pažák Oliver (2007) 

mladšie predžiačky:
6. Hudinová Berta (2006)

starší predžiaci:
12. Hrivík Martin (2005) 

staršie predžiačky:
3. Vráželová Šárka (2005)

mladší žiaci:
1. Uličný Martin 
9. Vrážel Dominik (2003)

mladšie žiačky:
1. Husárová Martina (2002)
4. Pažáková Nina (2002)

starší žiaci:
7. Šiška Radovan (2000)
8. Richtarčík Adam (2000)
10. Hrivík Alexander (2001)

staršie žiačky:
6. Bičárová Dorotka (2000)

juniori:

juniorky:
3. Hozzová Viktória (1999)

 

VSLL – 2.kolo – Spišské Bystré – Kubašok 06.02.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci: 
1. Brutovský Maximilián (2006)
9. Kuchta Martin (2006) (+2,46)
11. Jurdik Janko (2007) (+2,76)
20. Pažák Oliver (2007) (+8,73)

mladšie predžiačky:
1. Mia Chorogwická (2006)

starší predžiaci:
2. Kapolka Marek (2004) (+0,47)
5. Brutovský Filip (2004) (+0,87)
6. Olekšák Juraj (2004) (+1,20)
18. Figlár Šimon (2005) (+3,60)
21. Hrivík Martin (2005) (+4,75)

staršie predžiačky:
1. Sopková Barbora (2005)
11. Vráželová Šárka (2005) (+3,50)

mladší žiaci: 

mladšie žiačky:

starší žiaci:

staršie žiačky:
2. Bičárová Dorotka (2000) (+0,20)

juniori:
1. Nagy Roman (1998)

juniorky:
1. Nagyová Andrea (1995)
4. Hozzová Viktória (1999) (+2,87)

superbaby – chlapci:
18. Krajanec Milan (2010) (+3,95)
22. Šiška Peter (2008) (+5,44)

superbaby – dievčatá:
14. Hozzová Vaneska (2010) (+6,20)

 

VSLL – 1.kolo – Lopušná dolina 24.01.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci: 
3. Brutovský Maximilián (2006)
7. Kuchta Martin (2006)
9. Jurdik Janko (2007)
15. Pažák Oliver (2007) 

mladšie predžiačky:
1. Mia Chorogwická (2006)
13. Lenka Eliášová (2007)

starší predžiaci:
2. Olekšák Juraj (2004)
7. Kapolka Marek (2004)
14. Brutovský Filip (2004)
18. Sloveňák Richard (2005)
21. Figlár Šimon (2005)
23. Hrivík Martin (2005) 

staršie predžiačky:

mladší žiaci: 
13. Vrážel Dominik (2003)

mladšie žiačky:
5. Husárová Martina (2002)

starší žiaci:
3. Richtarčík Adam (2000)
6. Modla Jakub (2000)
9. Šiška Radovan (2000)
13. Hrivík Alexander (2001)

staršie žiačky:
1. Vojtašeková Lucia (2000)
2. Bičárová Dorotka (2000)

juniori:
3. Nagy Roman (1998)

juniorky:
3. Nagyová Andrea (1995)
5. Hozzová Viktória (1999)

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *