lyžiarsky oddiel

Východoslovenská liga 2017

Celkové výsledky VsLL 2016/2017

http://www.kkweb.sk/lomsk/upload/uploads/RES204_11616%20(3).xlsx

 

Najúspešnejší pretekári VsLL 2016/17 – TOP 6:

Mladší predžiaci ( z 31 pretekárov ):

2. Janko Jurdik

Staršie predžiačky ( z 25 pretekárok ):

2. Barborka Sopková

Starší predžiaci ( z 32 pretekárov ):

4. Maxík Brutovský

Mladší žiaci ( z 33 pretekárov ):

2. Dominik Vrážel

4. Filip Brutovský

Staršie žiačky ( z 10 pretekárok ):

3. Martina Husárová

4. Nina Pažáková

Starší žiaci ( z 21 pretekárov ):

1. Martin Uličný 

2. Alex Cuker

Juniorky ( z 12 pretekárok ):

3. Andrea Nagyová 

5. Viki Hozzová

Juniori ( z 19 pretekárov ):

2. Richtarčík Adam

 

 

12.03.2017 – 6.kolo – Bachledova dolina – Furmanec

oficiálne výsledky:

http://vslz.szm.com/vsll167/vsll1676.pdf

Mladšie predžiačky:

6. Eliášová Lenka
9. Sloveňáková Radka

Mladší predžiaci:

3. Jurdik Ján
7. Pažák Oliver
8. Sloveňák Viktor
10. Kuchta Ivan
17. Uličný Daniel
20. Sopko Alexander

Staršie predžiačky:

1. Sopková Barbora
4. Chorogwická Mia
9. Vráželová Šárka
14. Hudinová Berta

Starší predžiaci:

3. Kuchta Martin
4. Brutovský Maximilián
10. Sloveňák Richard
13. Figlár Šimon
16. Hrivík Martin

Mladší žiaci:

1. Brutovský Filip
3. Vrážel Dominik
5. Kapolka Marek
20. Olekšák Juraj
24. Husár Ján

Staršie žiačky:

3. Husárová Martina
4. Pažáková Nina

Starší žiaci:

1. Uličný Martin
3. Cuker Alex
13. Hrivík Alexander

Juniorky:

4. Nagyová Andrea
6. Bičárová Dorota
9. Hozzová Viktória

Juniori:

3. Richrarčík Adam
8. Modla Jakub

 

26.02.2017 – 5.kolo – Lopušná dolina

oficiálne výsledky:

http://vslz.szm.com/vsll167/vsll1675.pdf

Mladšie predžiačky:

2. Vojtašeková Simona
7. Eliášová Lenka

Mladší predžiaci:

10. Kuchta Ivan
13. Pažák Oliver
19. Uličný Daniel
25. Jurdik Janko

Staršie predžiačky:

5. Sopková Barbora
7. Vráželová Šárka
16. Hudinová Berta

Starší predžiaci:

5. Brutovský Maximilián
11. Figlár Šimon
12. Kuchta Martin
13. Hrivík Martin

Mladší žiaci:

1. Vrážel Dominik
5. Brutovský Filip
20. Olekšák Juraj
24. Husár Ján

Staršie žiačky:

3. Husárová Martina
4. Pažáková Nina

Starší žiaci:

1. Uličný Martin
9. Hrivík Alexander

Juniorky:

2. Nagyová Andrea
5. Hozzová Viktória
7. Bičárová Dorota

Juniori:

6. Modla Jakub
8. Šiška Radovan
9. Nagy Roman
13. Richrarčík Adam

 

25.02.2017 – 4.kolo – Spišské Bystré – Kubašok

oficiálne výsledky:

http://vslz.szm.com/vsll167/vsll1674.pdf

Mladšie predžiačky:

3. Vojtašeková Simona
8. Eliášová Lenka

12. Sloveňáková Radka

Mladší predžiaci:

1. Jurdik Ján
7. Sloveňák Viktor
11. Kuchta Ivan
14. Pažák Oliver
17. Uličný Daniel

Staršie predžiačky:

2. Sopková Barbora
8. Chorogwická Mia
10. Vráželová Šárka
14. Hudinová Berta

Starší predžiaci:

4. Figlár Šimon
7. Brutovský Maximilián
11. Hrivík Martin
15. Kuchta Martin
16. Sloveňák Richard

Mladší žiaci:

1. Vrážel Dominik
11. Brutovský Filip
15. Olekšák Juraj
22. Husár Ján

Staršie žiačky:

2. Pažáková Nina
4. Husárová Martina

Starší žiaci:

1. Uličný Martin
2. Cuker Alex
9. Hrivík Alexander

Juniorky:

1. Vojtašeková Lucia
4. Nagyová Andrea
5. Bičárová Dorota
8. Hozzová Viktória

Juniori:

1. Richrarčík Adam
7. Modla Jakub
8. Nagy Roman
9. Šiška Radovan

 

12.02.2017 – 3.kolo – Poráč – Brodok

oficiálne výsledky:

http://vslz.szm.com/vsll167/vsll1673.pdf

Mladšie predžiačky:

7. Eliášová Lenka
9. Sloveňáková Radka

Mladší predžiaci:

1. Jurdik Ján
5. Sloveňák Viktor
6. Pažák Oliver
12. Kuchta Ivan
16. Uličný Daniel

Staršie predžiačky:

2. Sopková Barbora
6. Chorogwická Mia
10. Vráželová Šárka
15. Hudinová Berta

Starší predžiaci:

2. Brutovský Maximilián
6. Kuchta Martin
9. Sloveňák Richard
10. Hrivík Martin
17. Figlár Šimon

Mladší žiaci:

3. Vrážel Dominik
5. Brutovský Filip
6. Kapolka Marek
20. Olekšák Juraj
24. Husár Ján

Staršie žiačky:

3. Husárová Martina

Starší žiaci:

1. Uličný Martin
2. Cuker Alex

Juniorky:

3. Nagyová Andrea
5. Bičárová Dorota
6. Hozzová Viktória

Juniori:

3. Richrarčík Adam
4. Nagy Roman
7. Modla Jakub
8. Šiška Radovan

 

11.02.2017 – 2.kolo – Mlynky

oficiálne výsledky: 

http://vslz.szm.com/vsll167/vsll1672.pdf

Mladší predžiaci:

4. Jurdik Ján
8. Pažák Oliver
10. Kuchta Ivan

Staršie predžiačky:

3. Sopková Barbora
4. Chorogwická Mia
6. Vráželová Šárka
7. Hudinová Berta

Starší predžiaci:

2. Brutovský Maximilián
8. Hrivík Martin
11. Kuchta Martin
12. Figlár Šimon

Mladší žiaci:

1. Vrážel Dominik
3. Brutovský Filip
10. Olekšák Juraj
11. Kapolka Marek
20. Husár Ján

Staršie žiačky:

3. Pažáková Nina
8. Husárová Martina

Starší žiaci:

2. Cuker Alex
9. Uličný Martin

Juniorky:

3. Nagyová Andrea
4. Hozzová Viktória
5. Bičárová Dorota

Juniori:

7. Nagy Roman
11. Richtarčík Adam

 

29.01.2017 – 1.kolo – Makovica

oficiálne výsledky:

http://vslz.szm.com/vsll167/vsll1671.pdf

Mladší predžiaci:

3. Kuchta Ivan
6. Pažák Oliver

Staršie predžiačky:

4. Vráželová Šárka
5. Hudinová Berta

Starší predžiaci:

6. Kuchta Martin

Staršie žiačky:

2. Husárová Martina

Starší žiaci:

1. Uličný Martin
2. Cuker Alex
9. Hrivík Alexander

Juniorky:

2. Hozzová Viktória
6. Nagyová Andrea

Juniori:

3. Richtarčík Adam
5. Šiška Radovan