Lyžiarsky oddiel

1. kolo Slovenského pohára predžiakov – Valčianská dolina 17.1.2015 :

47. miesto st.p. Ž – Dušanka Džadoňová

14. miesto st.p. M – Dominik Vráže

34. miesto st.p. M – Juraj Olekšák

36. miesto st.p. M – Filip Brutovský

45. miesto st.p. M – Marek Kapolka

19. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

9. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

11. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

13. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

2. kolo Slovenského pohára predžiakov – Valčianská dolina 18.1.2015

36. miesto st.p. Ž – Dušanka Džadoňová

17. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

41. miesto st.p. M – Marek Kapolka

47. miesto st.p. M – Filip Britovský

57. miesto st.p. M – Juraj Olekšák

10. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

14. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

10. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

16. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

23. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

3. kolo Slovenského pohára predžiakov – Nová Lopušná 24.1.2015

33. miesto st.p. Ž – Dušanka Džadoňová

17. miesto st.p. M – Domink Vrážel

24. miesto st.p. M – Juraj Olekšák

36. miesto st.p. M – Marek Kapolka

7. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

16. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

5. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

18. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

19. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

4. kolo Slovenského pohára predžiakov – Lopušná dolina 25.1.2015

35. miesto st.p. Ž – Dušakna Džadoňová

29. miesto st.p. M – Domnik Vrážel

32. miesto st.p. M – Juraj Olekšák

40. miesto st.p. M – Marek Kapolka

42. miesto st.p. M – Filip Brutovský

15. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

20. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

4. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

12. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

18. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

1. kolo – Tatranská lyžiarska liga – kat. 30.1.2015

9. miesto najml.ž. Ž – Mia Chorogwická

3. miesto najml.ž. M – Maximilián Brutvský

7. miesto najml.ž. M – Riško Sloveňák

12. miesto najml.ž. m – Šimon Figlár

6. miesto ml.ž. Ž – Nina Pažáková

7. miesto ml.ž. Ž – Martina Husárová

9. miesto ml.ž. Ž – Dušanka Džadoňová

2. miesto ml.ž. M – Martin Uličný

13. miesto ml.ž. M – Juraj Olekšák

15. miesto Ml.ž. M – Filip Brutovský

18. miesto ml.ž. M – Marek Kapolka

2. miesto st.ž. Ž – Borotka Bičárová

5. miesto st.ž. Ž – Viktória Hozzová

11. miesto st.ž. Ž – Terézia Pristáčová

3. miesto st.ž. M – Adam Richtarčík

4. miesto st.ž. M – Radovan Šiška

5. miesto st.ž. M – Jakub Modla

13. miesto st.ž. M – Alexander Hrivík

1. kolo – Tatranská lyžiarska liga – družstvá 30.1.2015

2. miesto – Kežmarok – celkovo body 317

Memoriál Vladimíra Krajňáka – 31.1.2015

1. miesto superbaby – Janko Jurdík

2. miesto superbaby – Samuel Horský

4. miesto superbaby – Viktor Sloveňák

5. miesto superbaby – Radka Sloveňáková (1. miesto Ž)

6. miesto superbaby – Oliver Pažák

8. miesto superbaby – Tomáš Olekšák

16. miesto superbaby – Martina Šoltýsová

18. miesto superbaby – Miško Šoltýs (4.miesto Ž)

1. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

2. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

5. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

6. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

5. miesto st.p. M  – Dominik Vrážel

7. miesto st.p. M – Filip Brutovský

10. miesto st.p. M – Marek Kapolka

12. miesto st.p. M – Juraj Olekšák

4. miesto ml.ž. Ž – Martina Husárová

2. miesto st.ž. Ž – Dorotka Bičárová

4. miesto st.ž. Ž – Viktória Hozzová

3. miesto st.ž. M – Jakub Modla

5. miesto st.ž. M – Samuel Patúš

2. miesto junior Ž – Andrea Nagyová

1. miesto junior M – Roman Nagy

VETERÁNI:

1. miesto Ž – Danka Ferulíková

5. miesto Ž – Denisa Husárová

1. miesto M – Dušan Šiška

6. miesto M – Jaroslav Olekšák

10. miesto M – Ján Husár

14. miesto M – Jozef Brutovský

15. miesto M – Vladimír Figlár

23. miesto M – Otto Krajňál st.

1. kolo VSLL LIGA – Makovica 1.2.2015

2. miesto junior Ž – Andrea Nagyová

1. miesto junior M – Roman Nagy

2. miesto st.ž. Ž – Dorota Bičárová

4. miesto st.ž. Ž – Viktória Hizzová

ž. miesto st.ž. M – Jakub Modla

4. miesto ml.ž. Ž – Nina Pažáková

8. miesto ml.ž. Ž – Martina Husárová

3. miesto ml.ž. M – Martin Uličný

7. miesto ml.ž. M – Alexander Hrivík

3. miesto st.p. Ž – Dušanka Džadoňová

7. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

11. miesto st.p. M – Marek Kapolka

12. miesto st.p. M  – Juraj Olekšák

2. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

3. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

4. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

6. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

7. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

 Meraný tréning 5.2.2015 Bachledovka

5. kolo Slovenského pohára predžiakov – Jasná – celkové výsledky 7.2.2015

11. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

32. miesto st.p. M – Juraj Olekšák

56. miesto st.p. Ž – Dušanka Džadoňová

76. miesto st.p. M – Filip Brutovský

13. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

16. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

30. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

31. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

47. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

22. miesto superbaby – Samuel Horský

5. kolo Slovenského pohára predžiakov – Jasná – výsledky družstie 7.2.2015

3. miesto LO MŠK Kežmarok – počet 10 – body 52

5. kolo Slovenského pohára predžiakov – všetci kat. Jasná 7.2.2015

25. miesto st.p. Ž – Dušanka Džadoňová

8. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

20. miesto st.p. – Juraj Olekšák

43. miest st.p. M – Filip Brutovský

8. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

10. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

14. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

15. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

24. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

11. miesto superbaby M – Samuel Horský

6. kolo Slovenského pohára predžiakov – Čertovica – celkové výsledky 8.2.2015

32. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

51. miesto st.p. M – Marek Kapolka

65. miesto st.p. M – Filip Brutovský

2. miesto ml. p. Ž – Baška Sopková

25. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

28. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

34. mieto ml.p. M – Riško Sloveňák

38. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

6. kolo Slovenského pohára predžiakov – Čertovica – výsledky družstiev 8.2.2015

5. miesto LO MŠK Kežmarok – počet 8 – body 45

6. kolo Slovenského pohára predžiakov – Čertovica – kat. Čertovica 8.2.2015

16. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

25. miesto st.p. M – Marek Kapolka

34. miesto st.p. M – Filip Brutovský

1. mieto ml.p. Ž – Baška Sopková

18. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

9. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

16. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

18. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

2. kolo VSLL LIGA – Sp. Bystré – 14.2.2015

2. miesto junior Ž – Andrea Nagyová

1. miesto junior M – Roman Nagy

1. miesto st.ž. Ž – Dorotka Bičárová

3. miesto st.ž. Ž – Viktória Hozzová

8. miesto st.ž. M – Adam Richtarčík

10. miesto st.ž. M – Jakub Modla

15. miesto st.ž. M – Radovan Šiška

5. miesto ml.ž. Ž – Nina Pažáková

6. miesto ml.ž. Ž – Martina Husárová

4. miesto ml.ž. M – Martin Uličný

5. miesto st.p. Ž – Dušanka Džadoňová

8. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

14. miesto st.p. M – Juraj Olekšák

21. miesto st.p. M – Marek Kapolka

25. miesto st.p. M – Filip Brutovský

35. miesto st.p. M – Dominic Balysz

2. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

5. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

3. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

4. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

7. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

22. miesto ml.p. M – Jakub Dudáš

8. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

1. miesto (2) superbaby – Janko Jurdík (1. miesto M)

1. miesto (6) superbaby – Viktor Sloveňák (4. miesto M)

1. miesto (8) superbaby – Samuel Horský (6.miesto M)

1. miesto (9)  superbaby – Alex Sopko (7. miesto M)

1. miesto (11) superbaby – Oliver Pažák (9. miesto M)

1. miesto (25) superbaby – Tomáš 0lekšák (18. miesto M)

1.miesto (39) superbaby – Vaneska Hozzová

3. kolo VSLL LIGA – Poráč – 15.2.2015

1. miesto junior Ž – Andrea Nagyová

6. miesto st.ž. M – Adam Richterčík

8. miesto st.ž. M – Radovan Šiška

1. miesto st.ž. Ž – Lucia Vojtašeková

5. miesto st.ž. Ž – Dorotka Bičárová

6. miesto st.ž. Ž – Viktória Hozzová

4. miesto ml.ž. Ž – Nina Pažáková

7. miesto ml.ž. Ž – Martina Husárová

5. miesto ml.ž. M – Martin Uličný

4. miesto st.p. Ž – Dušanka Džadoňová

7. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

12. miesto st.p. M – Juraj Olekšák

14. miesto st.p. M – Marek Kapolka

2. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

5. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

2. miesto ml.p. M – Maximilián Butovský

3. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

5. miesto ml.p. Šimon Figlár

2. kolo – Tatranská lyžiarska liga – kat. 19.2.2015

3. miesto najml.ž. M – Riško Sloveňák

4. miesto najml.ž. M – Maximilián Brutovský

4. miesto ml.ž. Ž – Nina Pažáková

5. miesto ml.ž. Ž – Martina Pažáková

8. miesto ml.ž. Ž – Dušanka Džadoňová

3. miesto ml.ž.M  – Martin Uličný

11. miesto ml.ž. M – Marek Kapolka

12. miesto ml.ž. M – Juraj Olekšák

13. miesto ml.ž. M – Filip Brutovský

1. miesto st.ž. Ž – Dorotka Bičárová

3. miesto st.ž. Ž – Viktória Hozová

4. miesto st.ž. Ž – Lucia Votašeková

10. miesto st.ž. Ž – Terézia Pristáčová

3. miesto st.ž. M – Adam Richtarčík

5. miesto st.ž. M – Jakub Modla

7. miesto st.ž. M – Radovan Šiška

11. miesto st.ž. M – Alexander Hrivík

2. kolo – Tatranská lyžiarska liga – družstvá 19.2.2015

2. miesto – Kežmarok – celkovo body 344

4. kolo VSLL LIGA Bachledovka 21.2.2015

3. miesto junior Ž – Andrea Nagyová

1. miesto junior M – Roman Nagy

1. miesto st.ž. Ž – Lucia Vojtašeková

4. miesto st.ž. Ž – Dorotka Bičárová

9. miesto st.ž. Ž – Viktória Hozzová

8. miesto st.ž. M – Adam Richtarčík

14. miesto st.ž. M – Radovan Šiška

5. miesto ml.ž. Ž – Nina Pažáková

7. miesto ml.ž. Ž – Martina Husárová

4. miesto ml.ž. M – Martin Uličný

13. miesto ml.ž. M – Alexander Hrivík

5. miesto st.p. Ž – Dušanka Džadoňová

13. miesto st.p. M – Marek Kapolka

14. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

15. miesto st.p. M – Juraj Olekšák

24. miesto st.p. M  – Filip Brutovský

31. miesto st.p. M – Ján Husár

1. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

7. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

2. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

6. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

25. miesto ml.p. M – Jakub Dudáš

5. kolo VSLL LIGA Mlynky 22.2.2015

3. miesto junior Ž – Andrea Nagyová

2. miesto junior M – Roman Nagy

1. miesto st.ž. Ž – Lucia Vojtaeková

5. miesto st.ž. Ž – Viktória Hozzová

6. miesto st.ž. Ž – Dorotka Bičárová

4. miesto st.ž. M – Adam Richtarčík

8. miesto st.ž. M – Jakub Modla

11. miesto st.ž. M – Radovan Šiška

3 .miesto ml.ž. Ž – Nina Pažáková

2. miesto ml.ž. M – Martin Uličný

9. miesto ml.ž. M – Alexander Hrivík

6. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

13. miesto st.p. M – Juraj Olekšák

14. miesto st.p. M – Marek Kapolka

15. miesto st.p. M – Filip Brutovský

1. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

4. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

2. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

3. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

Meraný tréning OS – 29 br. – Furmanec 26.2.2015 predžiaci

Meraný tréning SL – 45 br. – Furamnec 26.2.2015 žiaci

Meraný tréning OS – Slalomák 5.3.2015

7. kolo Slovenského pohára predžiakov – Kubinská Hoľa – 14.3.2015

32. miesto st.p. Ž – Dušanka Džadoňová

20. miesto st.p. M – Dominik Vrážel

25. miesto st.p. M – Juraj Olekšák

33. miesto st.p. M – Marrek Kapolka

46. miesto st.p. M – Filip Brutovský

6. miesto ml.p. Ž – Baška Sopková

14. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

13. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

17. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

25. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

14. miesto superbaby Ž – Radka Sloveňáková

22. miesto superbaby M – Viktor Sloveňák

7. kolo Slovenského pohára predžiakov – Kubinská Hoľa – družstvá – 14.3.2015

4. miesto LO MŠK Kežmarok – celkovo 317

8. kolo Slovenského pohára predžiakov – Malino Brdo – 15.3.2015

24. miesto st.p. Ž – Dušanka Džadoňová

20. miesto st.ž. M – Dominik Vrážel

24. miesto st.ž. M – Marek Kapolka

28. miesto st.ž. M – Juraj Olekšák

32. miesto st.ž. M – Filip Brutovský

10. miesto ml.p. Ž – Mia Chorogwická

17. miesto ml.p. Ž – Šárka Vráželová

12. miesto ml.p. M – Maximilián Brutovský

22. miesto ml.p. M – Riško Sloveňák

28. miesto ml.p. M – Šimon Figlár

8. kolo Slovenského pohára predžiakov – Malino Brdo – družstvá – 15.3.2015

3. miesto LO MŠK Kežmarok – celkovo 347

8. kolo Slovenského pohára predžiactva – Malino Brdo – 20. r.  Ružomberský medvedík – superbaby 15.3.2015

10. miesto Ž – Radka Sloveňáková

7. miesto M – Ján Jurdík

21. miesto M – Viktor Sloveňák

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *