LO MŠK Kežmarok

lyžiarsky oddiel

Testovanie mladých pretekárov

 

Testovanie detí sa uskutočnilo 31.10 v telocvični a športovom štadióne v areáli Spojenej školy na Letnej ulica 34 v Poprade na Sídlisku Juh 3.

Testy pozostávali z 12 disciplín a pretekári LO MŠK Kežmarok sa ich zúčastnili spolu s rovesníkmi zo ŠSDM Poprad. Testovali sa deti v predžiackych a žiackych kategóriách.

Fotografie z akcie si môžete pozrieť vo fotoalbume.

Tu sú výsledky:

 

[ ]

 Testovanie 4x10m pokus 2                              07-Nov-2014 16:32   21K   pdf súbor

[ ]

 Test 50m2pokus.pdf                                 07-Nov-2014 16:31   22K   pdf súbor

[ ]

 test 4x10m 1pokus.pdf                              07-Nov-2014 16:24   21K   pdf súbor

[ ]

 Test 50m1pokus.pdf                                 07-Nov-2014 15:09   22K   pdf súbor

[ ]

 20141031_test optojump(1).pdf                      07-Nov-2014 15:07  435K   pdf súbor

[ ]

 20141031poprad-motoricketesty_xlsx.pdf             07-Nov-2014 10:37   65K   pdf súbor

[ ]

 20141031poprad MT.pdf                              07-Nov-2014 10:36  180K   pdf súbor

[ ]

 20141031_test optojump.pdf                         07-Nov-2014 10:36  435K   pdf súbor

 

Ukončenie tréningového tábora a aj celej sezóny 2013/2014

      Dnes sa úspešným návratom z tréningového tábora v Piešťanoch skončil tréningový proces v sezóne 2013/2014. V auguste si dáme od trénovania trochu oddych a v septembri sa opäť tešíme v telocvičniach, atletických štadiónoch, v lesoch a horách.

      Za LO MŠK Kežmarok – Miloš a tréneri.

      PEKNÝ ZVYŠOK LETA.

LETNÝ TRÉNINGOVÝ TÁBOR

       V dňoch 20.7. – 26.7.2014 sa v Piešťanoch uskutoční letný tréningový tábor našich mladých lyžiarov. Zúčastnia sa ho pretekári z kategórií predžiactva a žiactva pod trénerskou taktovkou Jara Štancela a Ivana Nagya.

Tréningového tábora sa zúčastnia 12 pretekári: Ajka, Roman, Samo, Viky, Dorotka, Adam, Denis, Martin, Nina, Dominic, Dušanka a Baška.

Dozerať na týchto mladých športovcov budú aj „dospeláčky“ Andrea Nagyová a Iveta Štancelová.

Denný program:

Budíček : 6:45

Rozcvička : 6:50 – 7:00

Raňajky : 7:00 – 7:15

Osobné voľno : 7:15 – 8:00

Presun na korčuliach na vodné lyže 5km : 8:00 – 8:45 

Vodné lyže : 9:00 – 10:00                                                     

Desiata : 10:15

Doobedňajší tréning : 10:30 – 11:30

Presun na ubytovňu 5 km : 11:30 – 12:00

Obed : 12:30 – 13:00

Odpočinok : 13:00 – 15:00

Kondičný tréning : 15:00 – 16:30

Olovrant : 17:00

Presun na korčuliach 1 km na plaváreň

Plávanie : 17:30 – 18:30

Večera : 19:00 – 19:30

Osobné voľno : 19:30 – 21:00

Večierka : 21:00

Tréningový minicamp 30.6. – 11.7.2014

Ahojte lyžiari,

tu je program tréningového minicampu lyžiarskeho klubu:

 

Kategória ŽIACI ( alebo inak – staršia skupina )

 

30.6.2014 a 7.7.2014 – pondelok    8:30 – 10:00 – zraz na Štarte – beh v lese

                                                  17:00 – 18:30 – zraz na ihrisku ZŠ Nižná brána

 

1.7.2014 a 8.7.2014 – utorok          8:30 – 10:00 – zraz na Štarte – beh v lese

                                                  17:00 – 18:30 – zraz na ihrisku ZŠ Nižná brána

 

2.7.2014 a 9.7.2014 – streda          10:00 – 13:00 – plaváreň AQUACITY Poprad – zraz o 9:30 pred Tescom ( spojené s mladšou skupinou )

 

3.7.2014 a 10.7.2014 – štvrtok        8:30 – 10:00 – zraz na Štarte – beh v lese

                                                   17:00 – 18:30 – zraz na ihrisku ZŠ Nižná brána

 

4.7.2014 a 11.7.2014 – piatok         8:00 – 10:00 – zraz na Štarte – beh v lese

 

 

 

Kategória PREDŽIACI ( alebo inak – mladšia skupina )

 

30.6.2014 a 7.7.2014 – pondelok    15:00 – 17:00 – zraz na ihrisku ZŠ Nižná brána

 

1.7.2014 a 8.7.2014 – utorok          15:00 – 17:00 – zraz na ihrisku ZŠ Nižná brána

                                                 

2.7.2014 a 9.7.2014 – streda          10:00 – 13:00 – plaváreň AQUACITY Poprad – zraz o 9:30 pred Tescom ( spojené so staršou skupinou )

 

3.7.2014 a 10.7.2014 – štvrtok        15:00 – 17:00 – zraz na ihrisku ZŠ Nižná brána

                                             

4.7.2014 a 11.7.2014 – piatok         voľný deň

Tréningy v ďalšom období

Ahojte lyžiari,

sezóna na snehu sa skončila a tak pokračuje športovou prípravou na suchu.

Tu je program na ďalšie mesiace:

APRÍL

Plávanie – Aquacity Poprad

– pondelok, streda – mladšia skupina – odchod bude vždy od Tesca o 15:30 hod, 

 v Aquacity máme prenajatú dráhu od 16:00 - 17:00

– utorok, štvrtok – staršia skupina – odchod bude vždy od Tesca o 15:30 hod, 

 v Aquacity máme prenajatú dráhu od 16:00 - 17:00

Program platí pre celý mesiac !!!

MÁJ

Behy v lesoparku, atletický štadión, trénovanie vytrvalosti

– tréningy budú v štandartných dňoch jednotlivých skupín, upresnia tréneri

Bicykle

– mladšia skupina – po dohode s trénerom

– staršia skupina – každú nedeľu o 9:30 pri Tescu

JÚN

Pokračujeme na bicykloch a pridáme kolieskové korčule ( nezabudnúť na chrániče a prilby )

JÚL

Denný camp pre všetky deti, ktoré nebudú na dovolenkách a budú doma. 

Platí pre kategórie mladší a starší predžiaci, mladší a starší žiaci, juniori

1. júlový týždeň

– pondelok – poobedný tréning

– utorok – predpoludňajší a aj poobedný (dvojfázový) tréning

– streda – poobedný tréning

– štvrtok – predpoludňajší a aj poobedný (dvojfázový) tréning

– piatok – voľný deň

2. júlový týždeň

– pondelok – poobedný tréning

– utorok – predpoludňajší a aj poobedný (dvojfázový) tréning

– streda – poobedný tréning

– štvrtok – predpoludňajší a aj poobedný (dvojfázový) tréning

– piatok – voľný deň

Sústredenie v Piešťanoch – 20.7. – 26.7.2014 – korčule, vodné lyže, behy atď.

AUGUST

Voľný mesiac bez tréningov

VÝSLEDKY – SEZÓNA 2013 / 2014

1.kolo VSLL – Bachledova dolina DENY

2.kolo VSLL – Mlynky

3.kolo VSLL – Spišské Bystré

4.kolo VSLL – Bachledova dolina DENY

5.kolo VSLL – Furkotská dolina

Celkové poradie VSLL 2013/2014

1. kolo SLP mladších predžiakov – Martinské hole

1. kolo SLP starších predžiakov – Martinské hole

2. kolo SLP mladších predžiakov – Martinské hole

2. kolo SLP starších predžiakov – Martinské hole

3. kolo SLP predžiakov – Zuberec

4. kolo SLP predžiakov – Roháče-Spálená

5. kolo SLP mladších predžiakov – Lopušná dolina

5. kolo SLP starších predžiakov – Lopušná dolina

6. kolo SLP predžiakov – Mlynky

7. kolo SLP predžiakov – Čertovica

8. kolo SLP predžiakov – Jezersko

Celkové poradie SLP predžiakov 2013/2014

Celkové poradie SLP predžiakov – družstvá 2013/2014

1. kolo SLP žiakov – mladší žiaci GS – Zuberec

1. kolo SLP žiakov – mladšie žiačky GS – Zuberec

1. kolo SLP žiakov – starší žiaci GS – Zuberec

2. kolo SLP žiakov – starší žiaci SL – Opalisko

2. kolo SLP žiakov – mladší žiaci GS – Opalisko

2. kolo SLP žiakov – mladšie žiačky GS – Opalisko

2. kolo SLP žiakov – starší žiaci GS – Opalisko

2. kolo SLP žiakov – staršie žiačky GS – Opalisko

4. kolo SLP žiakov – mladší žiaci GS – Roháče-Spálená

4. kolo SLP žiakov – mladšie žiačky GS – Roháče-Spálená

4. kolo SLP žiakov – starší žiaci GS – Roháče-Spálená

4. kolo SLP žiakov – staršie žiačky GS – Roháče-Spálená

4. kolo SLP žiakov – mladšie žiačky SL – Roháče-Spálená

4. kolo SLP žiakov – starší žiaci SL – Roháče-Spálená

5. kolo SLP žiakov – mladší žiaci GS – Jasná

5. kolo SLP žiakov – mladšie žiačky GS – Jasná

5. kolo SLP žiakov – starší žiaci SL – Jasná

Celkové poradie SLP mladších žiakov 2013/2014

Celkové poradie SLP mladších žiačok 2013/2014

Celkové poradie SLP starších žiakov 2013/2014

Celkové poradie SLP starších žiačok 2013/2014

1.kolo Tatranskej lyžiarskej ligy – Jurgow

2.kolo Tatranskej lyžiarskej ligy – Lučivná

3.kolo Tatranskej lyžiarskej ligy – Bachledova dolina DENY

Celkové výsledky TLL 2013/2014

Strachan Cup 2014

Strachan Cup 2014 – superbaby – 1.kolo

Strachan Cup 2014 – superbaby – 2.kolo

VEREJNÝ PRETEK V SLALOME NA SUCHU – Snowpark Lučivná

Športové stredisko detí a mládeže Poprad-Tatry, (SSDM),Šrobárova 2680/43,05801 Poprad

NULTÝ ROČNÍK VEREJNÉHO PRETEKU V SLALOME NA SUCHU

Termín konania:  5.10.2013
Miesto konania:   Snowpark Lučivná

I. Všeobecné ustanovenia

Usporiadateľ:    SSDM
Technické zabezpečenie:  SSDM Slavo Fabry
Prihlášky:   SSDM Jarka Petrusková
email:    info@ssdm.sk
Termín prihlášok:   do 4.10.2013
Dodatočné prihlášky:  5.10.2013 8.00-9.30 v mieste konania preteku
Prezentácia :    5.10.2013 8.00-9.30 v mieste konania preteku
Výdaj štartovných čísiel: pri prezentácii
Kontaktná osoba:   Viera Kundisová  0917 884134
Zdravotná služba:  THS
Ceny: Prví  traja v každej kategórii budú odmenení  diplomom , medailou a vecnými cenami. V kategorii superbaby budú  ocenené všetky deti.
Upozornenie: Pretekári a ostatní   účastníci pretekov sa zúčastňujú na vlastné nebezpečenstvo . Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmeny v programe. Usporiadateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za úrazy a škody počas tréningu a preteku.

II. Technické ustanovenia

Disciplína: Slalom na suchu. Pretek bude spočívať  v behu dolu miernym svahom , pomedzi slalomové brány a rôzne prekážky.
Je potrebné si priniesť:
 športové oblečenie,športovú obuv,lyžiarske palice, odporúčame aj cyklo prilbu a hlavne dobrú náladu.
Trať :   Snowpark Lučivná
Dlžka trare:  100m
Preteká sa na 2 kolá a o víťazoch rozhodne súčet časov z oboch kôl.

Kategórie:
Super Baby chlapci, dievčatá  roč. 2006 a mladší
Mladšípredžiaci, predžiačky  roč. 2004 – 2005
Starší predžiaci, predžiačky  roč. 2002 – 2003
Mladší žiaci, mladšie žiačky  roč. 2000 – 2001
starší žiaci, staršie žiačky  roč. 1998 – 1999
Juniori, juniorky   roč. 1997 – 1995
Muži, ženy    roč1994 a menej
Usporiadateľ si vyhradzuje právo zlúčenia niektorých kategórií pri malej účasti pretekárov.
Štartovné:    3 eurá

III. Časový program

Sobota 5.10.2013
Prezentácia :  8.00-9.30 bufet v Snowpark Lučivná
Prehliadka trate : 9.30
Štart 1.kola:  10.00 hod.
Štart 2.kola :  30 minút po skončení  1. kola
Poradie štartujúcich:
1.Baby dievčatá
2.Baby chlapci
3. Mladšie predžiačky
4. Mladší predžiaci
5. Staršie predžiačky
6.Starší predžiaci
7. Mladšie žiačky
8. Mladší žiaci
9. Staršie žiačky
10. Starší žiaci
11.juniorky
12.Juniori
13.Ženy
14.Muži

Vyhlásenie výsledkov:
30 minút po ukončení preteku  v priestore cieľa
Pred vyhlásením výsledkov bude TOMBOLA

 

Organizačný výbor:
Riaditeľ preteku :   Marko Ježík
Technický riaditeľ preteku:  Slavo Fabry
Veliteľ trate:    Ľudo Kundis
Veliteľ bránkových rozhodcov: Jožo Sarnovský
Časomiera:    Vladimír Boža
Hospodár:    Jarka Petrusková

V mieste preteku je možnosť občerstvenia a pre súťažiacich a divákov bude pripravený aj guláš.
Takisto je pripravená tombola s hodnotnými cenami.

 

2012/2013 – Celkové poradie VSLL

Východoslovenská lyžiarska liga 2012/13 – celkové poradie:

Juniori:          

2. Nagyová Andrea

Starší žiaci:   

2. Nagy Roman

Mladší žiaci:   

  4. Patuš Samuel
12. Richtarčík Adam
13. Šiska Radovan
16. Modla Jakub

  1. Vojtašeková Lucia
  2. Bičárová Dorotka
13. Hozzová Viktória
16. Regitková Adriana

Starší predžiaci:

  5. Uličný Martin
10. Hrivík Alexander
26. Leštinský Denis

  4. Pažáková Nina
  7. Burdíčková Milena
17. Patušová Ema

Mladší predžiaci:  

 2. Vrážel Dominik
11. Brutovský Filip
16. Vojtašek Samuel
19. Kapolka Marek
21. Husár Ján
26. Olekšák Juraj
31. Harabín Lukáš
34. Novotný Jakub
35. Choma Michal

5. Džadoňová Dušana

Zdroj: www.vslz.szm.com – 2012/2013 – Celkové poradie