lyžiarsky oddiel

Slovenský pohár predžiakov 2018/2019

Celkové poradie – TOP 10

8. Martinka Šoltysová – kat. ml. predžiačky

8. Miško Šoltys  – kat. ml. predžiaci

8. Janko Jurdik – kat. st. predžiaci

Celkové poradie TOP 3 – kategória starší predžiaci – obrovský slalom

3. Janko Jurdik

 

8. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 16.03.2019 Bachledova dolina – Jezersko – Majstrák

Mladšie predžiačky:

5. Martinka Šoltysová (82b.)
41. Vaneska Hozzová (10b.)
52. Elka Nahálková (0b.)

Mladší predžiaci:

8. Michal Šoltys (72b.)
16. Šimon Novotný (49b.)
25. Marko Polomčák (33b.)
46. Vratko Scherfel (6b.)

Staršie predžiačky:

33. Radka Sloveňáková (18b.)

Starší predžiaci:

3. Janko Jurdik (90b.)
35. Viktor Sloveňák (18b.)

7. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 09.03.2019 Malinô Brdo

Mladšie predžiačky:

10. Martinka Šoltysová (66b.)

Mladší predžiaci:

7. Šimon Novotný (75b.)

DNF Michal Šoltys

Staršie predžiačky:

DNF Radka Sloveňáková

Starší predžiaci:

41. Viktor Sloveňák (11b.)
53. Ivan Kuchta (0b.)

DNF Janko Jurdik

6. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 10.02.2019 Zuberec – Janovky

Mladšie predžiačky:

8. Martinka Šoltysová (72b.)
42. Vaneska Hozzová (9b.)
59. Elka Nahálková (0b.)

Mladší predžiaci:

7. Michal Šoltys (75b.)
9. Šimon Novotný (69b.)
33. Marko Polomčák (19b.)
41. Roman Alexander Matis (11b.)
48. Milan Krajanec (4b.)

Staršie predžiačky:

DNF Radka Sloveňáková

Starší predžiaci:

11. Janko Jurdik (63b.)
51. Viktor Sloveňák (1b.)

5. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 09.02.2019 Zuberec – Janovky

Mladšie predžiačky:

12. Martinka Šoltysová (60b.)
33. Vaneska Hozzová (18b.)

DNF Elka Nahálková

Mladší predžiaci:

5. Michal Šoltys (82b.)
10. Milan Krajanec (66b.)
31. Marko Polomčák (21b.)
50. Roman Alexander Matis (2b.)
72. Šimon Novotný (0b.)

Staršie predžiačky:

27. Radka Sloveňáková (31b.)

Starší predžiaci:

9. Janko Jurdik (69b.)
37. Viktor Sloveňák (15b.)

4. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 27.01.2019 Martinské hole

Mladšie predžiačky:

6. Martinka Šoltysová (78b.)

Mladší predžiaci:

8. Michal Šoltys (75b.)
20. Šimon Novotný (43b.)
35. Roman Alexander Matis (17b.)
44. Vratko Scherfel (8b.)

DSQ Milan Krajanec

Starší predžiaci:

19. Viktor Sloveňák (43b.)
27. Janko Jurdik (27b.)
32. Ivan Kuchta (19b.)

3. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 26.01.2019 Jasenská Dolina

Mladšie predžiačky:

3. Martinka Šoltysová (90b.)

Mladší predžiaci:

5. Michal Šoltys (82b.)
8. Šimon Novotný (72b.)
14. Milan Krajanec (54b.)
39. Roman Alexander Matis (12b.)
44. Vratko Scherfel (7b.)

Starší predžiaci:

4. Janko Jurdik (86b.)
41. Viktor Sloveňák (10b.)
50. Ivan Kuchta (1b.)

2. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 13.1.2019 Jasná

Mladšie predžiačky:

14. Martinka Šoltysová (54b.)

Mladší predžiaci:

5. Michal Šoltys (82b.)
26. Šimon Novotný (31b.)

Staršie predžiačky:

12. Lenka Eliášová (63b.)

DNF Radka Sloveňáková

Starší predžiaci :

4. Janko Jurdik (86b.)
37. Viktor Sloveňák (15b.)

DNF Ivan Kuchta

1. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 12.1.2019 Jasná

Mladšie predžiačky:

17. Martinka Šoltysová (47b.)

Mladší predžiaci:

18. Šimon Novotný (47b.)

DNF Michal Šoltys

Staršie predžiačky:

41. Lenka Eliášová (12b.)
54. Radka Sloveňáková (0b.)

Starší predžiaci:

9. Janko Jurdik (72b.)
49. Viktor Sloveňák (4b.)
50. Ivan Kuchta (3b.)