lyžiarsky oddiel

Slovenský pohár žiakov 2018/2019

5. kolo – Malinô Brdo 23.-24.02.2019 / Majstrovstvá SR žiakov v obrovskom slalome a slalome

Slalom:

mladšie žiačky:
14. Mia Chorogwická 22b.
15. Šárka Vráželová 20b.
DSQ Barbora Sopková

mladší žiaci:
8. Maximilián Brutovský 32b.
13. Martin Hrivík 20b.
DNF Richard Sloveňák

starší žiaci:
2. Dominik Vrážel 80b.
6. Filip Brutovský 40b.
DNF Marek Kapolka
DNF Juraj Olekšák

Obrovský slalom:

mladšie žiačky:
6. Mia Chorogwická 40b.
8. Barbora Sopková 32b.
37. Šárka Vráželová 
DNF Berta Hudinová 

mladší žiaci:
12. Maximilián Brutovský 24b.
14. Martin Kuchta 20b.
22. Martin Hrivík 11b.
29. Richard Sloveňák 5b.
39. Šimon Figlár 

starší žiaci:
7. Filip Brutovský 40b.
9. Dominik Vrážel 32b.
16. Juraj Olekšák 16b.
19. Marek Kapolka 13b.

4. kolo – 14.02.-15.02.2019 Kubínska Hoľa – 4 x SG

Superobrovský slalom – Majstrovstvá SR v SuperG 15.02.2019

mladšie žiačky:
8. Barbora Sopková 32b.
16. Mia Chorogwická 15b.
20. Šárka Vráželová 11b. 

mladší žiaci:
18. Maximilián Brutovský 13b.
22. Martin Hrivík 9b.
26. Richard Sloveňák 5b.

starší žiaci:
8. Dominik Vrážel 32b.
10. Filip Brutovský 26b.
23. Juraj Olekšák 8b.
24. Marek Kapolka 7b.

Superobrovský slalom – 2. kolo 14.02.2019

mladšie žiačky:
9. Mia Chorogwická 29b.
14. Šárka Vráželová 18b. 
DNS Barbora Sopková

mladší žiaci:
24. Maximilián Brutovský 7b.
29. Martin Hrivík 2b.
33. Richard Sloveňák 0b.

starší žiaci:
7. Dominik Vrážel 36b.
9. Filip Brutovský 29b.
22. Juraj Olekšák 9b.
28. Marek Kapolka 3b.

Superobrovský slalom – 1. kolo – 14.02.2019

mladšie žiačky:
9. Mia Chorogwická 29b.
22. Šárka Vráželová 9b. 
DNF Barbora Sopková

mladší žiaci:
29. Richard Sloveňák 2b.
DNF Maximilián Brutovský 
DNF Martin Hrivík 

starší žiaci:
4. Dominik Vrážel 50b.
8. Filip Brutovský 32b.
22. Marek Kapolka 9b.
23. Juraj Olekšák 8b.

3. kolo – 02.02.-03.02.2019 Šachtičky

Slalom:

mladšie žiačky:
7. Šárka Vráželová 36b.

DNF Barbora Sopková
DNF Mia Chorogwická 

mladší žiaci:
8. Maximilián Brutovský 32b.
14. Martin Hrivík 18b.
22. Richard Sloveňák 9b.

starší žiaci:
13. Dominik Vrážel 20b.
16. Juraj Olekšák 15b.

DNF Marek Kapolka
DNF Filip Brutovský

Obrovský slalom – zrušený pretek

2. kolo – Vrátna – Paseky 19.-20.01.2019

Slalom:

mladšie žiačky:
27. Šárka Vráželová 5b.
39. Berta Hudinová 
48. Barbora Sopková

DNF Mia Chorogwická 

mladší žiaci:
13. Martin Hrivík 22b.
25. Maximilián Brutovský 8b.
25. Šimon Figlár 8b.

DNF Richard Sloveňák

starší žiaci:
4. Filip Brutovský 50b.

DNF Marek Kapolka
DNF Juraj Olekšák
DNF Dominik Vrážel

Obrovský slalom:

mladšie žiačky:
2. Mia Chorogwická 80b.
4. Barbora Sopková 50b.
43. Šárka Vráželová 
58. Berta Hudinová 

mladší žiaci:
18. Maximilián Brutovský 14b.
21. Martin Kuchta 12b.
28. Martin Hrivík 6b.
30. Richard Sloveňák 4b.
41. Šimon Figlár 

starší žiaci:
10. Filip Brutovský 26b.
22. Juraj Olekšák 10b.
23. Marek Kapolka 9b.

DNF Dominik Vrážel


1. kolo – Zuberec – Janovky 06.-07.01.2019

Slalom:

mladšie žiačky:
18. Šárka Vráželová 13b.
19. Mia Chorogwická 12b.
25. Barbora Sopková 6b.

DNF Berta Hudinová

mladší žiaci:
25. Martin Kuchta 6b.

DSQ Maximilián Brutovský
DNF Martin Hrivík
DNF Richard Sloveňák

starší žiaci:
4. Dominik Vrážel 50b.
19. Marek Kapolka 12b.

DNF Filip Brutovský

Obrovský slalom:

mladšie žiačky:
5. Barbora Sopková 45b.
16. Mia Chorogwická 15b.
39. Berta Hudinová 
42. Šárka Vráželová

mladší žiaci:
17. Martin Kuchta 14b.
19. Maximilián Brutovský 12b.
23. Martin Hrivík 8b.
28. Richard Sloveňák 3b.

starší žiaci:
4. Dominik Vrážel 50b.
22. Filip Brutovský 9b.
36. Marek Kapolka