Východoslovenská lyžiarska liga
Celkové výsledky – TOP 6
Mladší predžiaci:
3. Sloveňák Viktor 2008
Staršie predžiačky:
1. Chorogwická Mia 2006
Starší predžiaci:
2. Maximilián Brutovský 2006
5. Martin Kuchta 2006
6. Janko Jurdik 2007
Mladšie žiačky:
2. Barbora Sopková 2005
3. Šárka Vráželová 2005
Mladší žiaci:
2. Filip Brutovský 2004
6. Juraj Olekšák 2004
Staršie žiačky:
3. Martina Husárová 2002
6. Nina Pažáková 2002
Starší žiaci:
1. Alex Cuker 2002
http://vslz.szm.com/vsll178/vsll178.pdf
6. kolo – Východoslovenská lyžiarska liga – 4.3.2018 – Lopušná dolina – finále
Mladšie predžiačky:
5. Radka Sloveňáková 2008 (45b.) (+6,66)
DNF Kamila Lapšanská 2008
Mladší predžiaci:
7. Ivan Kuchta (36b.) 2008 (+6,27)
11. Daniel Uličný (24b.) 2008 (+9,80)
16. Marek Lapšanský (15b.) 2009 (+15,95)
18. Marko Molnár (13b.) 2008 (+19,10)
DNF Viktor Sloveňák
Staršie predžiačky:
1. Mia Chorogwická 2006 (100b.)
5. Berta Hudinová 2006 (50b.) (+2,87)
11. Lenka Eliášová 2007 (24b.) (+7,33)
Starší predžiaci:
1. Maximilián Brutovský 2006 (100b.)
2. Ján Jurdik 2007 (80b.) (+1,47)
4. Martin Kuchta 2006 (50b.) (+2,26)
12. Oliver Pažák 2007 (22b.) (+8,37)
Mladšie žiačky:
2. Barbora Sopková 2005 (80b.) (+0,24)
9. Šárka Vráželová 2005 (29b.) (+5,24)
Mladší žiaci:
2. Filip Brutovský 2004 (80b.) (+0,63)
9. Juraj Olekšák 2004 (29b.) (+3,37)
13. Marek Kapolka 2004 (20b.) (+3,81)
14. Martin Hrivík 2005 (18b.) (+5,40)
16. Richard Sloveňák 2005 (15b.) (+5,57)
21. Šimon Figlár 2005 (10b.) (+6,45)
Staršie žiačky:
5. Martina Husárová 2002 (45b.) (+2,77)
DNF Nina Pažáková 2002 (45b.) (+3,77)
Starší žiaci:
3. Alex Cuker 2002 (60b.) (+0,83)
7. Dominik Vrážel 2003 (36b.) (+4,77)
Celkové výsledky: http://vslz.szm.com/vsll178/vsll1786.pdf
5. kolo – Východoslovenská lyžiarska liga – 3.3.2018 – Spišské Bystré
Mladšie predžiačky:
11. Radka Sloveňáková 2008 (26b.) (+4,80)
13. Kamila Lapšanská 2008 (22b.) (+5,95)
Mladší predžiaci:
2. Viktor Sloveňák (80b.) 2008 (+0,15)
12. Ivan Kuchta (22b.) 2008 (+3,31)
17. Daniel Uličný (17b.) 2008 (+4,60)
23. Marek Lapšanský (9b.) 2009 (+10,20)
Staršie predžiačky:
2. Mia Chorogwická 2006 (80b.) (+0,04)
6. Berta Hudinová 2006 (40b.) (+2,13)
10. Lenka Eliášová 2007 (26b.) (+2,82)
Starší predžiaci:
2. Maximilián Brutovský 2006 (80b.) (+0,22)
6. Martin Kuchta 2006 (40b.) (+1,10)
7. Ján Jurdik 2007 (36b.) (+1,22)
17. Oliver Pažák 2007 (14b.) (+6,00)
Mladšie žiačky:
1. Barbora Sopková 2005 (100b.)
9. Šárka Vráželová 2005 (32b.) (+2,27)
Mladší žiaci:
1. Filip Brutovský 2004 (100b.)
8. Juraj Olekšák 2004 (36b.) (+1,94)
9. Martin Hrivík 2005 (32b.) (+2,11)
12. marek Kapolka 2004 (24b.) (+2,46)
13. Šimon Figlár 2005 (22b.) (+2,70)
17. Richard Sloveňák 2005 (15b.) (+3,30)
23. Ján Husár 2004 (9b.) (+6,54)
Staršie žiačky:
6. Martina Husárová 2002 (50b.) (+3,28)
7. Nina Pažáková 2002 (45b.) (+3,77)
Starší žiaci:
1. Alex Cuker 2002 (100b.)
2. Martin Uličný 2002 (80b.) (+1,49)
Celkové výsledky: http://vslz.szm.com/vsll178/vsll1785.pdf
4. kolo – Východoslovenská lyžiarska liga – 18.2.2018 – Mlynky
Mladší predžiaci:
3. Ivan Kuchta (60b.) 2008 (+0,64)
Starší predžiaci:
2. Martin Kuchta 2006 (80b.) (+0,09)
12. Oliver Pažák 2007 (22b.) (+7,79)
Mladšie žiačky:
1. Barbora Sopková 2005 (100b.)
4. Šárka Vráželová 2005 (50b.) (+2,71)
Mladší žiaci:
1. Filip Brutovský 2004 (100b.)
4. Juraj Olekšák 2004 (50b.) (+1,22)
12. Šimon Figlár 2005 (22b.) (+2,81)
13. Marek kapolka 2004 (20b.) (+3,41)
16. Martin Hrivík 2005 (15b.) (+4,01)
21. Ján Husár 2004 (10b.) (+8,23)
Staršie žiačky:
3. Nina Pažáková 2002 (60b.) (+2,76)
4. Martina Husárová 2002 (50b.) (+3,18)
Starší žiaci:
1. Alex Cuker 2002 (100b.)
4. Dominik Vrážel 2003 (50b.) (+2,39)
Celkové výsledky: http://vslz.szm.com/vsll178/vsll1784.pdf
3. kolo – Východoslovenská lyžiarska liga – 11.2.2018 – Poráč – Brodok
Mladšie predžiačky:
10. Radka Sloveňáková 2008 (26b.) (+6,20)
Mladší predžiaci:
4. Viktor Sloveňák (50b.) 2008 (+1,34)
11. Ivan Kuchta (24b.) 2008 (+3,28)
13. Daniel Uličný (20b.) 2008 (+4,81)
Staršie predžiačky:
1. Mia Chorogwická 2006 (100b.)
8. Berta Hudinová 2006 (32b.) (+3,11)
12. Lenka Eliášová 2007 (22b.) (+3,72)
Starší predžiaci:
2. Maximilián Brutovský 2006 (80b.) (+0,77)
4. Ján Jurdik 2007 (50b.) (+2,07)
7. Martin Kuchta 2006 (36b.) (+2,82)
20. Oliver Pažák 2007 (11b.) (+8,70)
Mladšie žiačky:
2. Barbora Sopková 2005 (80b.) (+0,44)
4. Šárka Vráželová 2005 (50b.) (+1,54)
Mladší žiaci:
10. Juraj Olekšák 2004 (26b.) (+2,11)
12. Šimon Figlár 2005 (22b.) (+3,10)
15. Martin Hrivík 2005 (16b.) (+3,34)
DNF Ján Husár
DNS Marek Kapolka
Staršie žiačky:
2. Nina Pažáková 2002 (80b.) (+0,51)
3. Martina Husárová 2002 (60b.) (+3,04)
Starší žiaci:
2. Alex Cuker 2002 (80b.) (+1,50)
6. Martin Uličný 2002 (40b.) (+3,37)
8. Dominik Vrážel 2003 (32b.) (+3,75)
Celkové výsledky: http://vslz.szm.com/vsll178/vsll1783.pdf
2. kolo – Východoslovenská lyžiarska liga – 10.2.2018 – Mlynky
Staršie predžiačky:
4. Lenka Eliášová 2007 (50b.) (+0,70)
Starší predžiaci:
12. Oliver Pažák 2007 (22b.) (+5,72)
Mladšie žiačky:
2. Barbora Sopková 2005 (80b.) (+0,21)
3. Šárka Vráželová 2005 (60b.) (+1,29)
Mladší žiaci:
4. Juraj Olekšák 2004 (50b.) (+1,89)
8. Marek Kapolka 2004 (32b.) (+3,48)
9. Šimon Figlár 2005 (29b.) (+3,63)
13. Martin Hrivík 2005 (20b.) (+4,44)
DNF Ján Husár
Staršie žiačky:
2. Martina Husárová 2002 (80b.) (+1,29)
Starší žiaci:
1. Alex Cuker 2002 (100b.)
DNF Dominik Vrážel 2003
Celkové výsledky: http://vslz.szm.com/vsll178/vsll1782.pdf
1. kolo – Východoslovenská lyžiarska liga – 20.1.2018 – Deny – Bachledova dolina
Mladšie predžiačky:
3. Radka Sloveňáková 2008 (60b.) (+3,81)
Mladší predžiaci:
2. Viktor Sloveňák (80b.) 2008 (+1,23)
8. Ivan Kuchta (32b.) 2008 (+3,68)
11. Daniel Uličný (24b.) 2008 (+6,12)
Staršie predžiačky:
3. Mia Chorogwická 2006 (60b.) (+1,09)
11. Berta Hudinová 2006 (24b.) (+4,63)
14. Lenka Eliášová 2007 (18b.) (+5,48)
Starší predžiaci:
3. Maximilián Brutovský 2006 (60b.) (+1,61)
7. Ján Jurdik 2007 (36b.) (+2,45)
12. Martin Kuchta 2006 (22b.) (+3,67)
18. Oliver Pažák 2007 (13b.) (+6,24)
Mladší žiaci:
13. Šimon Figlár 2005 (20b.) (+3,78)
Celkové výsledky: http://www.vslz.szm.com/vsll178/vsll1781.pdf
Pridaj komentár