Lyžiarsky oddiel
Najnovšie komentáre
    Archív

    Slovenský pohár predžiakov 2016/2017

    Celkové poradie v SP:

    http://old.sporttiming.sk/vysledky/20170325jezersko/SLPPZ-8.pdf

    Mladšie predžiačky ( 91 pretekárok ):

    34. Eliášová Lenka

    37. Sloveňáková Radka

    Mladší predžiaci ( 109 pretekárov ): 

    12. Jurdik Janko

    16. Sloveňák Viktor

    68. Pažák Oliver

    71. Kuchta Ivan 

    Staršie prežiačky ( 94 pretekárok ):

    8. Chorogwická Mia

    11. Sopková Barbora

    62. Vráželová Šárka

    73. Hudinová Berta

    Starší predžiaci ( 78 pretekárov ):

    14. Brutovský Maxík

    26. Figlár Šimon 

    28. Sloveňák Richard

    42. Hrivík Martin

    44. Kuchta Martin

     

    1. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 14.1.2017 Jasná

    Mladší predžiaci:

    16. Sloveňák Viktor (57b.)
    41. Pažák Oliver (17b.)

    Staršie predžiačky:

    10. Chorogwická Mia (72b.)
    11. Sopková Barbora (69b.)

    Starší predžiaci:

    31. Sloveňák Richard (23b.)
    42. Brutovský Maximilián (12b.)
    44. Hrivík Martin (10b.)

    2. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 15.1.2017 Jasná

    Mladší predžiaci:

    19. Jurdik Ján (57b.)
    25. Sloveňák Viktor (43b.)
    54. Pažák Oliver (6b.)

    Staršie predžiačky:

    8. Chorogwická Mia (72b.)

    Starší predžiaci:

    22. Brutovský Maximilián (41b.)
    27. Figlár Šimon (33b.)
    34. Sloveňák Richard (21b.)
    43. Hrivík Martin (12b.)

    3. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 28.1.2017 Valčianska dolina

    Mladšie predžiačky:

    18. Sloveňáková Radka (45b.)
    28. Eliášová Lenka (25b.)

    Mladší predžiaci:

    9. Sloveňák Viktor (69b.)

    Staršie predžiačky:

    9. Sopková Barbora  (69b.)
    10.Chorogwická Mia (66b.)

    Starší predžiaci:

    12. Sloveňák Richard (60b.)
    21. Brutovský Maximilián (39b.)
    34. Hrivík Martin (17b.)

    4. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 29.1.2017 Martinské Hole

    Mladšie predžiačky:

    20. Sloveňáková Radka (41b.)
    33. Eliášová Lenka (18b.)

    Mladší predžiaci:

    6. Sloveňák Viktor (78b.)
    14. Jurdik Ján (54b.)

    Staršie predžiačky:

    8.Chorogwická Mia (72b.)

    Starší predžiaci:

    19. Sloveňák Richard (43b.)
    34. Brutovský Maximilián (17b.)
    42. Hrivík Martin (9b.)

     

    5. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 18.2.2017 Malinô Brdo

    Mladšie predžiačky:

    25. Eliášová Lenka (31b.)

    Mladší predžiaci:

    9. Jurdik Ján (69b.)
    16. Sloveňák Viktor (49b.)
    51. Kuchta Ivan

    Staršie predžiačky:

    16. Chorogwická Mia (49b.)
    25. Sopková Barbora (31b.)

    Starší predžiaci:

    17. Brutovský Maximilián (47b.)
    18. Figlár Šimon (45b.)
    20. Sloveňák Richard (41b.)
    32. Hrivík Martin (19b.)
    35. Kuchta Martin (16b.)

    6. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 19.2.2017 Kubínska Hoľa

    Mladšie predžiačky:

    26. Eliášová Lenka (31b.)

    Mladší predžiaci:

    19. Sloveňák Viktor (43b.)
    56. Kuchta Ivan

    Staršie predžiačky:

    8. Chorogwická Mia (75b.)
    17. Sopková Barbora (49b.)
    50. Hudinová Berta (2b.)

    Starší predžiaci:

    13. Brutovský Maximilián (60b.)
    17. Figlár Šimon (49b.)
    25. Hrivík Martin (37b.)
    33. Kuchta Martin (21b.)
    42. Sloveňák Richard (12.)

    7. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 04.03.2017 Racibor

    Mladšie predžiačky:

    28. Eliášová Lenka (25b.)
    30. Sloveňáková Radka (21b.)

    Mladší predžiaci:

    7. Jurdik Ján (75b.)
    25. Sloveňák Viktor (31b.)
    30. Kuchta Ivan (21b.)

    Staršie predžiačky:

    4. Sopková Barbora (86b.)
    18. Chorogwická Mia (45b.)

    Starší predžiaci:

    12. Brutovský Maximilián (63b.)
    14. Figlár Šimon (57b.)
    27. Sloveňák Richard (29b.)
    34. Hrivík Martin (18b.)
    36. Kuchta Martin (16b.)

    8. kolo – Slovenský pohár predžiakov – 25.03.2017 Bachledova dolina

    Mladšie predžiačky:

    28. Eliášová Lenka (25b.)
    32. Sloveňáková Radka (20b.)

    Mladší predžiaci:

    7. Jurdik Ján (75b.)
    27. Sloveňák Viktor (27b.)
    43. Pažák Oliver (8b.)
    46. Kuchta Ivan (5b.)

    Staršie predžiačky:

    6. Chorogwická Mia (78b.)
    8. Sopková Barbora (72b.)
    33. Vráželová Šárka (19b.)

    Starší predžiaci:

    3. Brutovský Maximilián (95b.)
    23. Figlár Šimon (39b.)
    27. Kuchta Martin (33b.)
    29. Sloveňák Richard (29b.)

    Kuchta Martin DNF