LO MŠK Kežmarok

lyžiarsky oddiel

Pohár žiakov ZSL – Völkl Cup 2020/2021

Priebežné celkové poradie – súťaž jednotlivcov – VÖLKL CUP – Pohár žiactva ZSL 2021 :

Mladšie žiačky:

19. Sloveňáková Radka

Mladší žiaci:

10. Jurdik Ján
17. Sloveňák Viktor
18. Pažák Oliver

Staršie žiačky:

11. Chorogwická Mia
18. Vráželová Šárka
Hudinová Berta – aktuálne bez bodov

Starší žiaci:

5. Brutovský Maximilián
10. Hrivík Martin

1. kolo 6.-7.2.2021 BACHLEDKA Ski & Sun, Bachledova dolina 

Obrovský slalom:

Mladšie žiačky:

16. Sloveňáková Radka

Mladší žiaci:

7. Jurdik Ján
24. Pažák Oliver
27. Sloveňák Viktor

Staršie žiačky:

21. Vráželová Šárka
32. Hudinová Berta
DNF Chorogwická Mia

Starší žiaci:

7. Brutovský Maximilián
12. Hrivík Martin

Slalom:

Mladšie žiačky:

16. Sloveňáková Radka

Mladší žiaci:

12. Sloveňák Viktor
14. Pažák Oliver
18. Jurdik Ján

Staršie žiačky:

5. Chorogwická Mia
16. Vráželová Šárka
DNF Hudinová Berta

Starší žiaci:

4. Brutovský Maximilián
10. Hrivík Martin

 

Východoslovenská lyžiarska liga 2019/2020

Celkové poradie – TOP6

Mladšie predžiačky:
1. Martina Šoltysová

Mladší predžiaci:
1. Marko Polomčák
2. Milan Krajanec
5. Michal Šoltys

Starší predžiaci:
6. Ivan Kuchta

Mladšie žiačky:
6. Mia Chorogwická

Mladší žiaci:
1. Maximilián Brutovský
3. Ján Jurdik
5. Martin Kuchta

Staršie žiačky:
1. Barbora Sopková
3. Šárka Vráželová

Starší žiaci:
1. Brutovský Filip
2. Juraj Olekšák
4. Marek Kapolka
6. Martin Hrivík

Výsledky: Pokračovať v čítaní

Pohár predžiakov ZSL – ROSSIGNOL CUP 2019/2020

Celkové poradie – TOP 10

4. Martina Šoltysová – kat. ml. predžiačky

2. Michal Šoltys  – kat. ml. predžiaci

3. Marko Polomčák  – kat. ml. predžiaci

5. Radka Sloveňáková – kat. st. predžiačky

5. Viktor Sloveňák – kat. st. predžiaci

Celkové poradie – kategória mladší predžiaci – roč. 2012

1. Filip Suchý

Výsledky: Pokračovať v čítaní

Plán tréningov 2019/2020

ČASY A MIESTA TRÉNINGOV
Tréningový deň Tréningová skupina Čas tréningu Miesto tréningu
PONDELOK 1 16:00 – 17:00 ZŠ Grundschule – telocvičňa 1
PONDELOK 2 16:00 – 17:30 ZŠ Grundschule – telocvičňa 2
UTOROK 3 16:00 – 17:30 ZŠ Nižná brána 
UTOROK 4 17:30 – 19:00 ZŠ Nižná brána 
STREDA 1 16:00 – 17:00 ZŠ Nižná brána – telocvičňa 1  
STREDA 2 16:00 – 17:30 ZŠ Nižná brána – telocvičňa 2
ŠTVRTOK 3 16:00 – 17:30 ZŠ Grundschule
ŠTVRTOK 4 17:30 – 19:00 ZŠ Grundschule
NEDEĽA 3 + 4 10:00 – 11:30 Bicykel, v prípade nepriaznivého počasia balančné cvičenia  v telocvični Mestskej športovej haly Vlada Jančeka ( po usmernení od trénera Braňa)
1 2 3 9