lyžiarsky oddiel

Pohár predžiakov ZSL – ROSSIGNOL CUP

7. kolo – 14.3.2020 Bachledova dolina

Výsledky:

6. kolo – 9.2.2020  Ružomberok – Malinô Brdo

Mladšie predžiačky:

3. Martina Šoltysová

Mladší predžiaci:
8. Filip Suchý
DNF Michal Šoltys
DNF Marko Polomčák
DNF Roman Alexander Matis

Staršie predžiačky:

5. Radka Sloveňáková

Starší predžiaci:

8. Viktor Sloveňák
21. Šimon Novotný

5. kolo – 8.2.2020 Kubínska hoľa

Mladšie predžiačky:

DNS Martina Šoltysová

Mladší predžiaci:
3. Michal Šoltys
4. Marko Polomčák
11. Roman Alexander Matis
19. Filip Suchý
20. Vratko Scherfel

Staršie predžiačky:

6. Radka Sloveňáková

Starší predžiaci:

7. Viktor Sloveňák
19. Šimon Novotný

4. kolo – 26.1.2020 Martinské Hole 

Mladšie predžiačky:

5. Martina Šoltysová 2010

Mladší predžiaci:

3. Marko Polomčák
8. Milan Krajanec
16. Filip Suchý
19. Scherfel Vratko
49. Scherfel Fabian

DNF Michal Šoltys

Staršie predžiačky:

DNF Radka Sloveňáková

Starší predžiaci:

9. Viktor Sloveňák
12. Šimon Novotný

3. kolo  – 25.1.2020 Valčianska dolina – zmena

Mladšie predžiačky:

3. Martina Šoltysová 2010

Mladší predžiaci:

1. Michal Šoltys 2010
5. Marko Polomčák 2010
14. Filip Suchý 2012

Staršie predžiačky:

8. Radka Sloveňáková 2008

Starší predžiaci:

9. Šimon Novotný 2009
15. Viktor Sloveňák 2008

2. kolo –  12.1.2020 Bachledova dolina

Mladšie predžiačky:

7. Martina Šoltysová 2010
21. Vanesa Hozzová 2010

Mladší predžiaci:

1. Michal Šoltys 2010
5. Marko Polomčák 2010
19. Scherfel Vratko 2010
20. Roman Alexander Matis 2010
22. Filip Suchý 2012
47. Scherfel Fabian 2012
DNF Milan Krajanec 2010
DNF Jakub Solár 2011

Staršie predžiačky:

8. Radka Sloveňáková 2008
DNS Ela Nahalková 2009

Starší predžiaci:

9. Viktor Sloveňák 2008
18. Ivan Kuchta 2008
21. Šimon Novotný 2009

1. kolo –  11.1.2020 Bachledova dolina

Mladšie predžiačky:

6. Martina Šoltysová 2010
22. Vanesa Hozzová 2010

Mladší predžiaci:

2. Michal Šoltys 2010
4. Marko Polomčák 2010
5. Roman Alexander Matis 2010
14. Milan Krajanec 2010
25. Filip Suchý 2012
29. Jakub Solár 2011
31. Scherfel Vratko 2010
53. Scherfel Fabian 2012

Staršie predžiačky:

13. Radka Sloveňáková 2008
40. Ela Nahalková 2009

Starší predžiaci:

3. Viktor Sloveňák 2008
7. Ivan Kuchta 2008
12. Šimon Novotný 2009