lyžiarsky oddiel

Východoslovenská lyžiarska liga

6. kolo – 21.3.2020 Bachledova dolina – Furmanec

Výsledky:

5. kolo – 8.3.2020 DENY Bachledova dolina 

Mladšie predžiačky:
4. Vanesa Hozzová

Mladší predžiaci:
1. Milan Krajanec
2. Marko Polomčák
4. Vratko Scherfel
8. Jakub Solár

Staršie predžiačky:
12. Ela Nahálková

Starší predžiaci:
2. Ivan Kuchta

Mladšie žiačky:
1. Mia Chorogwická
14. Berta Hudinová

Mladší žiaci:
1. Maximilián Brutovský
3. Ján Jurdik
4. Martin Kuchta
17. Oliver Pažák

Staršie žiačky:
1. Barbora Sopková

Starší žiaci:
1. Filip Brutovský
3. Marek Kapolka
4. Juraj Olekšák
5. Martin Hrivík

4. kolo – 16.2..2020 Poráč

Mladšie predžiačky:
1. Martina Šoltysová
7. Vanesa Hozzová

Mladší predžiaci:
1. Alexander Roman Matis
3. Marko Polomčák
4. Milan Krajanec
8. Vratko Scherfel
9. Jakub Solár
DNF Michal Šoltys

Staršie predžiačky:
DNF Radka Sloveňáková

Starší predžiaci:
10. Šimon Novotný
11. Viktor Sloveňák

Mladšie žiačky:
DNS Berta Hudinová
DNS Mia Chorogwická

Mladší žiaci:
1. Maximilián Brutovský
3. Ján Jurdik
11. Oliver Pažák

Staršie žiačky:
1. Barbora Sopková

Starší žiaci:
1. Filip Brutovský
3. Marek Kapolka
4. Juraj Olekšák
12. Martin Hrivík
19. Richard Sloveňák

3. kolo – 9.2.2020 Mlynky 

Mladšie predžiačky:
8. Vanesa Hozzová

Mladší predžiaci:
3. Milan Krajanec
4. Jakub Solár

Starší predžiaci:
8. Ivan Kuchta

Mladšie žiačky:
DNS Berta Hudinová

Mladší žiaci:
1. Maximilián Brutovský
3. Ján Jurdik
7. Martin Kuchta
13. Oliver Pažák

Staršie žiačky:
1. Barbora Sopková
2. Šárka Vráželová

Starší žiaci:
1. Filip Brutovský
3. Juraj Olekšák
4. Marek Kapolka
5. Martin Hrivík

2. kolo – 2.2.2020 Lučivná

Mladšie predžiačky:
2. Martina Šoltysová
8. Vanesa Hozzová

Mladší predžiaci:
1. Michal Šoltys
3. Marko Polomčák
6. Milan Krajanec
10. Jakub Solár
15. Vratko Scherfel
DSQ Alexander Roman Matis

Staršie predžiačky:
2. Radka Sloveňáková
26. Ela Nahálková

Starší predžiaci:
6. Viktor Sloveňák
7. Šimon Novotný
11. Ivan Kuchta

Mladšie žiačky:
DNF Berta Hudinová

Mladší žiaci:
1. Ján Jurdik
2. Maximilián Brutovský
DSQ Martin Kuchta
DNF Oliver Pažák

Staršie žiačky:
1. Barbora Sopková
5. Šárka Vráželová

Starší žiaci:
1. Juraj Olekšák
2. Filip Brutovský
4. Martin Hrivík
8. Marek Kapolka
14. Richard Sloveňák

1. kolo  – 1.2.2020 Spišské Bystré – Kubašok

Mladšie predžiačky:
1. Martina Šoltysová
10. Vanesa Hozzová

Mladší predžiaci:
1. Marko Polomčák
2. Michal Šoltys
6. Vratko Scherfel
11. Jakub Solár
DNF Milan Krajanec
DNF Alexander Roman Matis

Staršie predžiačky:
4. Radka Sloveňáková
29. Ela Nahálková

Starší predžiaci:
12. Viktor Sloveňák
16. Ivan Kuchta
DNF Šimon Novotný

Mladšie žiačky:
4. Mia Chorogwická
5. Berta Hudinová

Mladší žiaci:
3. Maximilián Brutovský
4. Martin Kuchta
13. Oliver Pažák
DSQ Ján Jurdik

Staršie žiačky:
1. Barbora Sopková
2. Šárka Vráželová

Starší žiaci:
1. Juraj Olekšák
5. Marek Kapolka
7. Martin Hrivík
12. Richard Sloveňák
DNF Filip Brutovský