Lyžiarsky oddiel
Najnovšie komentáre
    Archív

    Verejné preteky 2016/2017

    26.03.2017 Strachan Cup

    SuperBaby – dievčatá:

    2. Šoltysová Martinka 2010
    8. Hozzová Vaneska 2010

    SuperBaby – chlapci:

    1. Šoltys Miško 2010
    4. Scherfel Vratko 2010
    6. Krajanec Milanko 2010
    11. Polomčák Marko 2010
    22. Suchý Filipko 2012 ( 1. miesto roč. 2012 )
    29. Paine Patrick Jan 2010
    36. Šoltys Martinko 2013
    38. Scherfel Fabián 2012

    Mladšie predžiačky:

    Lenka Eliášová DSQ

    Mladší predžiaci:

    2. Jurdik Janko
    22. Kuchta Ivan
    37. Sopko Alex

    Staršie predžiačky:

    7. Chorogwická Mia
    34. Sopková Barbora

    Starší predžiaci:

    8. Kuchta Martin
    11. Brutovský Maxík
    20. Hrivík Martin

    Mladší žiaci:

    5. Brutovský Filip

    Starší žiaci:

    1. Cuker Alex

     

    25.03.2017 Super Baby Bachledka

    SuperBaby – dievčatá:

    2. Šoltysová Martinka 2010
    3. Hozzová Vaneska 2010

    SuperBaby – chlapci:

    4. Matis Alexander Roman 2010
    7. Polomčák Marko 2010
    12. Scherfel Vratko 2010
    19. Olekšák Tomáš 2010
    25. Suchý Filipko 2012 ( 1. miesto roč. 2012 )
    31. Paine Patrick Jan 2010
    34. Scherfel Fabián 2012
    35. Šoltys Martin 2013
    37. Šoltys Michal 2010

     

    14. – 15.03.2017 Zimná kalokagatia 2017

    Obrovský slalom:

    Mladšie žiačky  roč. 2003-2005:

    12. Sopková Barbora (2005) ( v roč. 2005 – 2. )
    30. Vráželová Šárka (2005)

    Mladší žiaci roč. 2003-2005:

    3. Vrážel Dominik (2003)
    7. Brutovský Filip (2004) ( v roč. 2004 – 1.)
    8. Kapolka Marek (2004)
    19. Olekšák Juraj (2004)
    26. Figlár Šimon (2005) ( roč. 2005 -5.)
    28. Husár Ján (2004)
    29. Sloveňák Richard (2005)
    38. Hrivík Martin (2005)

    Staršie žiačky roč. 2001-2002:

    8. Husárová Martina (2002) ( roč. 2002 – 4.)
    9. Pažáková Nina (2002)

    Starší žiaci roč. 2001-2002:

    4. Cuker Alex (2002) (roč. 2002 – 1.)
    13. Hrivík Alexander (2001)

     

    Slalom:

    Mladšie žiačky  roč. 2003-2005:

    22. Sopková Barbora (2005)
    29. Vráželová Šárka (2005)

    Mladší žiaci roč. 2003-2005:

    1. Vrážel Dominik (2003)
    9. Brutovský Filip (2004)
    18. Olekšák Juraj (2004)
    31. Kapolka Marek (2004)
    37. Husár Ján (2004)

    Staršie žiačky roč. 2001-2002:

    7. Husárová Martina (2002) 
    8. Pažáková Nina (2002)

    Starší žiaci roč. 2001-2002:

    4. Cuker Alex (2002)
    9. Hrivík Alexander (2001)

     

    22.01.2017 – 2.ročník Memoriál Vladimíra Krajňáka / Bachledova dolina:

    Mladšie predžiačky:

    1. Sloveňáková Radka
    2. Eliášová Lenka

    Mladší predžiaci:

    1. Jurdik Janko
    5. Sloveňák Viki
    6. Pažák Oliver
    7. Kuchta Ivan
    10. Uličný Daniel
    11. Olekšák Tomáš
    12. Molnár Marko

    Staršie predžiačky:

    2. Sopková Barborka
    3. Chorogwická Mia
    5. Vráželová Šárka
    7. Hudinová Berta

    Starší predžiaci:

    3. Sloveňák Richard
    5. Brutovský Maximilián
    8. Kuchta Martin
    10. Figlár Šimon

    Juniorky:

    1. Bičárová Dorota
    2. Hozzová Viktória

    Juniori:

    1. Šiška Radovan
    2. Richtarčík Adam
    3. Modla Jakub

     

     

    21.01.2017  – Preteky Superbaby Bachledka Cup 2017:

    Dievčatá 2010:

    1. Martinka Šoltysová
    3. Vaneska Hozzová

    Chlapci 2010:

    1. Miško Šoltys
    2. Manko Matis
    3. Marko Polomčák
    5. Milanko Krajanec
    6. Vratko Scherfel
    7. Danko Zelina
    11. Tomáško Olekšák

    Chlapci 2011:

    2. Miško Jančšák
    7. Zoran Szentiványi
    8. Branko Štosel

    Chlapci 2012 a mlad.:

    1. Filipko Suchý
    4. Martinko Šoltys

    V kategórii Predjazd si zmerali sily aj naše staršie deti roč. 2009 a nepretekári 2008, 2007, ktorým tempo udala Mia Chorogwická – 1. miesto:

    5. Kamilka Lapšanská
    6. Alexko Vasičák
    7. Marek Lapšanský
    8. Valentínka Zelinová
    9. Aďka Špitková
    11. Elka Nahálková