Slovenský pohár predžiactva 2015/2016
Vyhodnotenie TOP 10 jednotlivcov – Slovenský pohár predžiakov
Kategória:
mladšie predžiačky – 1. miesto – Mia Chorogwická
mladší predžiaci – 7. miesto – Brutovský Maximilián
starší predžiaci – 5. miesto – Marek Kapolka
Rossignol Cup 2016 – vyhodnotenie odddielov:
1. miesto – SKI TEAM Martinské Hole
2. miesto – LO MŠK Kežmarok
3. miesto – LOPS Bratislava
( celkovo 45 oddielov )
Celkové výsledky jednotlivcov v Slovenskom pohári predžiakov
poradie/meno/rok nar./počet absol. pretekov/celk. počet bodov/započítané body
mladšie predžiačky ( 78 pretekárok):
1. Mia Chorogwická 2006 / 8 / 532 / 420
40. Berta Hudinová 2006 / 1 / 13 / 13
59. Lenka Eliášová 2007 / 2 / 0 / 0
mladší predžiaci ( 62 pretekárov ):
7. Maximilián Brutovský 2006 / 8 / 286 / 218
31. Ján Jurdik 2007 / 3 / 37 / 37
53. Oliver Pažák 2007 / 2 / 0 / 0
staršie predžiačky ( 78 pretekárok ):
15. Sopková Barbora 2005 / 8 / 104 / 85
70. Vráželová Šárka 2005 / 1 / 0 / 0
starší predžiaci ( 83 pretekárov ):
5. Kapolka Marek 2004 / 8 / 268 / 226
14. Brutovský Filip 2004 / 8 / 165 / 143
18. Olekšák Juraj 2004 / 8 / 134 / 119
32. Figlár Šimon 2005 / 8 / 29 / 29
52. Sloveňák Richard 2005 / 8 / 0 / 0
8. kolo – Ždiar – SKI Bachledova 12.03.2016
Obrovský slalom:
mladší predžiaci:
12. Brutovský Maximilián (2006)
28. Jurdik Janko (2007)
41. Pažák Oliver (2007)
mladšie predžiačky:
4. Mia Chorogwická (2006)
19. Hudinová Berta (2006)
40. Eliášová Lenka (2007)
starší predžiaci:
4. Kapolka Marek (2004)
6. Brutovský Filip (2004)
10. Olekšák Juraj (2004)
24. Figlár Šimon (2005)
staršie predžiačky:
15. Sopková Barbora (2005)
39. Vráželová Šárka (2005)
Verejný pretek pri SP predžiakov:
superbaby – chlapci:
11. Sloveňák Viktor
15. Šoltys Miško
20. Matis Alexander Roman
24. Kuchta Ivan
25. Polomčák Marko
26. Olekšák Tomáš
28. Krajanec Milan
31. Švirloch Miroslav
33. Šiška Peter
superbaby – dievčatá:
10. Sloveňáková Radka
14. Šoltysová Martina
22. Hozzová Vaneska
7. kolo – Kubínska Hoľa 28.02.2016
Obrovský slalom:
mladší predžiaci:
6. Brutovský Maximilián
mladšie predžiačky:
2. Mia Chorogwická
starší predžiaci:
6. Kapolka Marek
11. Brutovský Filip
19. Olekšák Juraj
22. Figlár Šimon
36. Sloveňák Richard
staršie predžiačky:
23. Sopková Barbora
Verejný pretek pri SP predžiakov:
superbaby – chlapci:
15. Sloveňák Viktor
superbaby – dievčatá:
11. Sloveňáková Radka
6. kolo – Malinô Brdo 27.02.2016
Obrovský slalom:
mladší predžiaci:
4. Brutovský Maximilián
12. Jurdik Ján
mladšie predžiačky:
7. Mia Chorogwická
Slalom:
starší predžiaci:
4. Kapolka Marek
29. Figlár Šimon
32. Sloveňák Richard
33. Brutovský Filip
35. Olekšák Juraj
staršie predžiačky:
24. Sopková Barbora
Verejný pretek pri SP predžiakov:
superbaby – chlapci:
6. Sloveňák Viktor
22. Šoltys Michal
superbaby – dievčatá:
6. Sloveňáková Radka
10. Šoltysová Martina
5. kolo – Martinské Hole 14.02.2016
Obrovský slalom:
mladší predžiaci:
10. Brutovský Maximilián (2006) (+2,81)
mladšie predžiačky:
2. Mia Chorogwická (2006) (+1,49)
Slalom:
starší predžiaci:
4. Kapolka Marek (2004) (+1,43)
6. Olekšák Juraj (2004) (+1,51)
19. Brutovský Filip (2004) (+2,51)
23. Figlár Šimon (2005) (+2,99)
39. Sloveňák Richard (2005) (+4,83)
staršie predžiačky:
11. Sopková Barbora (2005) (+2,11)
Verejný pretek pri SP predžiakov:
superbaby – chlapci:
23. Sloveňák Viktor (2008) (+6,30)
25. Šoltys Michal (2010) (+6,80)
superbaby – dievčatá:
20. Šoltysová Martina (2010) (+6,91)
4. kolo – Jasenská Dolina 13.02.2016
Obrovský slalom:
mladší predžiaci:
12. Brutovský Maximilián (2006) (+2,60)
mladšie predžiačky:
2. Mia Chorogwická (2006) (+0,15)
starší predžiaci:
5. Brutovský Filip (2004) (+1,48)
7. Kapolka Marek (2004) (+1,94)
14. Olekšák Juraj(2004) (+2,69)
37. Sloveňák Richard(2005) (+4,98)
42. Figlár Šimon(2005) (+5,92)
staršie predžiačky:
13. Sopková Barbora (2005) (+2,28)
Verejný pretek pri SP predžiakov:
superbaby – chlapci:
20. Sloveňák Viktor (2008) (+2,23)
28. Šoltys Michal (2010) (+3,32)
superbaby – dievčatá:
12. Sloveňáková Radka (2008) (+2,27)
21. Šoltysová Martina (2010) (+6,01)
3. kolo – Jasná 31.01.2016
Obrovský slalom:
mladší predžiaci:
4. Brutovský Maximilián
26. Jurdik Ján
35. Pažák Oliver
mladšie predžiačky:
11. Mia Chorogwická
44. Eliášová Lenka
starší predžiaci:
14. Brutovský Filip
16. Olekšák Juraj
31. Kapolka Marek
42. Sloveňák Richard
43. Figlár Šimon
staršie predžiačky:
17. Sopková Barbora
Verejný pretek pri SP predžiakov:
superbaby – chlapci:
9. Šoltys Michal
18. Sloveňák Viktor
superbaby – dievčatá:
7. Sloveňáková Radka
20. Šoltysová Martina
2. kolo – Vrátna – Paseky 17.01.2016
Obrovský slalom:
mladší predžiaci:
11. Brutovský Maximilián
mladšie predžiačky:
4. Mia Chorogwická
starší predžiaci:
13. Kapolka Marek
20. Brutovský Filip
34. Sloveňák Richard
37. Figlár Šimon
40. Olekšák Juraj
staršie predžiačky:
22. Sopková Barbora
Verejný pretek pri SP predžiakov:
superbaby – chlapci:
23. Sloveňák Viktor
superbaby – dievčatá:
4. Sloveňáková Radka
1. kolo – Veľká Rača 16.01.2016
Obrovský slalom:
mladší predžiaci:
16. Brutovský Maximilián
mladšie predžiačky:
2. Mia Chorogwická
starší predžiaci:
13. Kapolka Marek
16. Olekšák Juraj
20. Brutovský Filip
32. Sloveňák Richard
33. Figlár Šimon
staršie predžiačky:
27. Sopková Barbora
Verejný pretek pri SP predžiakov:
superbaby – chlapci:
15. Sloveňák Viktor
superbaby – dievčatá:
4. Sloveňáková Radka
Podrobnejšie info na:
http://old.sporttiming.sk/vysledky/2016SLPPZ.html
Pridaj komentár