lyžiarsky oddiel

Slovenský pohár predžiactva 2015/2016

Vyhodnotenie TOP 10 jednotlivcov – Slovenský pohár predžiakov

Kategória:

mladšie predžiačky – 1. miesto – Mia Chorogwická

mladší predžiaci – 7. miesto – Brutovský Maximilián

starší predžiaci – 5. miesto – Marek Kapolka

Rossignol Cup 2016 – vyhodnotenie odddielov: 

1. miesto – SKI TEAM Martinské Hole

2. miesto – LO MŠK Kežmarok

3. miesto – LOPS Bratislava

( celkovo 45 oddielov ) 

 

Celkové výsledky jednotlivcov v Slovenskom pohári predžiakov 

poradie/meno/rok nar./počet absol. pretekov/celk. počet bodov/započítané body

mladšie predžiačky ( 78 pretekárok):

1. Mia Chorogwická 2006 / 8 / 532 / 420
40. Berta Hudinová 2006 / 1 / 13 / 13
59. Lenka Eliášová 2007 / 2 / 0 / 0

mladší predžiaci (  62 pretekárov ):

7. Maximilián Brutovský 2006 / 8 / 286 / 218
31. Ján Jurdik 2007 / 3 / 37 / 37
53. Oliver Pažák 2007 / 2 / 0 / 0

staršie predžiačky ( 78 pretekárok ):

15. Sopková Barbora 2005 / 8 / 104 / 85
70. Vráželová Šárka 2005 / 1 / 0 / 0

starší predžiaci ( 83 pretekárov ):

5. Kapolka Marek 2004 / 8 / 268 / 226
14. Brutovský Filip 2004 / 8 / 165 / 143
18. Olekšák Juraj 2004 / 8 / 134 / 119
32. Figlár Šimon 2005 / 8 / 29 / 29
52. Sloveňák Richard 2005 / 8 / 0 / 0

 

8. kolo – Ždiar – SKI Bachledova 12.03.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci: 

12. Brutovský Maximilián (2006)
28. Jurdik Janko (2007)
41. Pažák Oliver (2007)

mladšie predžiačky:

4. Mia Chorogwická (2006)
19. Hudinová Berta (2006)
40. Eliášová Lenka (2007)

starší predžiaci:

4. Kapolka Marek (2004)
6. Brutovský Filip (2004)
10. Olekšák Juraj (2004)
24. Figlár Šimon (2005)

staršie predžiačky:

15. Sopková Barbora (2005)
39. Vráželová Šárka (2005)

 

Verejný pretek pri SP predžiakov:

superbaby – chlapci:

11. Sloveňák Viktor
15. Šoltys Miško
20. Matis Alexander Roman
24. Kuchta Ivan
25. Polomčák Marko
26. Olekšák Tomáš
28. Krajanec Milan
31. Švirloch Miroslav
33. Šiška Peter

superbaby – dievčatá:

10. Sloveňáková Radka
14. Šoltysová Martina
22. Hozzová Vaneska

 

7. kolo – Kubínska Hoľa 28.02.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci: 

6. Brutovský Maximilián

mladšie predžiačky:

2. Mia Chorogwická

starší predžiaci:

6. Kapolka Marek
11. Brutovský Filip
19. Olekšák Juraj
22. Figlár Šimon
36. Sloveňák Richard

staršie predžiačky:

23. Sopková Barbora

 

Verejný pretek pri SP predžiakov:

superbaby – chlapci:

15. Sloveňák Viktor

superbaby – dievčatá:

11. Sloveňáková Radka

 

6. kolo – Malinô Brdo 27.02.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci: 

4. Brutovský Maximilián
12. Jurdik Ján

mladšie predžiačky:

7. Mia Chorogwická

Slalom:

starší predžiaci:

4. Kapolka Marek
29. Figlár Šimon
32. Sloveňák Richard
33. Brutovský Filip
35. Olekšák Juraj 

staršie predžiačky:

24. Sopková Barbora

 

Verejný pretek pri SP predžiakov:

superbaby – chlapci:

6. Sloveňák Viktor
22. Šoltys Michal

superbaby – dievčatá:

6. Sloveňáková Radka
10. Šoltysová Martina

 

5. kolo – Martinské Hole 14.02.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci: 

10. Brutovský Maximilián (2006) (+2,81)

mladšie predžiačky:

2. Mia Chorogwická (2006) (+1,49)

Slalom:

starší predžiaci:

4. Kapolka Marek (2004) (+1,43)
6. Olekšák Juraj (2004) (+1,51)
19. Brutovský Filip (2004) (+2,51)
23. Figlár Šimon (2005) (+2,99)
39. Sloveňák Richard (2005) (+4,83)

staršie predžiačky:

11. Sopková Barbora (2005) (+2,11)

 

Verejný pretek pri SP predžiakov:

superbaby – chlapci:

23. Sloveňák Viktor (2008) (+6,30)
25. Šoltys Michal (2010) (+6,80)

superbaby – dievčatá:

20. Šoltysová Martina (2010) (+6,91)

 

4. kolo – Jasenská Dolina 13.02.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci: 

12. Brutovský Maximilián (2006) (+2,60)

mladšie predžiačky:

2. Mia Chorogwická (2006) (+0,15)

starší predžiaci:

5. Brutovský Filip (2004) (+1,48)
7. Kapolka Marek (2004) (+1,94)
14. Olekšák Juraj(2004) (+2,69)
37. Sloveňák Richard(2005) (+4,98)
42. Figlár Šimon(2005) (+5,92)

staršie predžiačky:

13. Sopková Barbora (2005) (+2,28)

 

Verejný pretek pri SP predžiakov:

superbaby – chlapci:

20. Sloveňák Viktor (2008) (+2,23)
28. Šoltys Michal (2010) (+3,32)

superbaby – dievčatá:

12. Sloveňáková Radka (2008) (+2,27)
21. Šoltysová Martina (2010) (+6,01)

 

3. kolo – Jasná 31.01.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci: 

4. Brutovský Maximilián
26. Jurdik Ján
35. Pažák Oliver

mladšie predžiačky:

11. Mia Chorogwická
44. Eliášová Lenka 

starší predžiaci:

14. Brutovský Filip
16. Olekšák Juraj
31. Kapolka Marek
42. Sloveňák Richard
43. Figlár Šimon 

staršie predžiačky:

17. Sopková Barbora

 

Verejný pretek pri SP predžiakov:

superbaby – chlapci:

9. Šoltys Michal
18. Sloveňák Viktor

superbaby – dievčatá:

7. Sloveňáková Radka
20. Šoltysová Martina

 

2. kolo – Vrátna – Paseky 17.01.2016

Obrovský slalom: 

mladší predžiaci: 

11. Brutovský Maximilián  

mladšie predžiačky:

4. Mia Chorogwická  

starší predžiaci:

13. Kapolka Marek
20. Brutovský Filip
34. Sloveňák Richard
37. Figlár Šimon
40. Olekšák Juraj 

staršie predžiačky:

22. Sopková Barbora

 

Verejný pretek pri SP predžiakov:

superbaby – chlapci:

23. Sloveňák Viktor

superbaby – dievčatá:

4. Sloveňáková Radka

 

1. kolo – Veľká Rača 16.01.2016

Obrovský slalom:

mladší predžiaci: 

16. Brutovský Maximilián 

mladšie predžiačky:

2. Mia Chorogwická 

starší predžiaci:

13. Kapolka Marek
16. Olekšák Juraj
20. Brutovský Filip
32. Sloveňák Richard
33. Figlár Šimon 

staršie predžiačky:

27. Sopková Barbora

 

Verejný pretek pri SP predžiakov:

superbaby – chlapci:

15. Sloveňák Viktor

superbaby – dievčatá:

4. Sloveňáková Radka

 

Podrobnejšie info na: 

http://old.sporttiming.sk/vysledky/2016SLPPZ.html

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *