lyžiarsky oddiel

Slovenský pohár žiactva 2016/2017

Celkové poradie jednotlivcov v sezóne 2016/2017:

Mladší žiaci ( 52 bodujúcich pretekárov ):

6. Vrážel Dominik

34. Brutovský Filip

36. Kapolka Marek

 

Staršie žiačky ( 30 bodujúcich pretekárok ):

18. Husárová Martina

21. Pažáková Nina

 

Starší žiaci ( 38 bodujúcich pretekárov):

9. Cuker Alex 

20. Uličný Martin

32. Hrivík Alexander

 

6. kolo – Jasná 18.-19.03.2017 – finále:

Obrovský slalom:

mladší žiaci: 

5. Vrážel Dominik (45b.)
16. Brutovský Filip (15b.)
38. Kapolka Marek 

starší žiaci:

10. Cuker Alex (26b.)
21. Hrivík Alexander (10b.)

Uličný Martin – DNF

staršie žiačky:

14. Husárová Martina (18b.)

Pažáková Nina – DNF

 

Slalom:

mladší žiaci:

5. Vrážel Dominik (45b.)
10. Brutovský Filip (26b.)
15. Kapolka Marek (16b.)

starší žiaci:

6. Cuker Alex (40b.) 
19. Uličný Martin (12b.)

Hrivík Alexander – DSQ

staršie žiačky:

15. Pažáková Nina (16b.) 
16. Husárová Martina (15b.) 

 

5. kolo – Kubínska Hoľa 04. – 05.03.2017 Slovenský pohár,  Národné majstrovstvá M-SR

Obrovský slalom 05.03.2017 

mladší žiaci: 

Vrážel Dominik – DNF
Brutovský Filip – DNF

starší žiaci:

7. Uličný Martin (36b.)
11. Cuker Alex (24b.)
25. Hrivík Alexander (6.)

staršie žiačky:

17. Pažáková Nina (14b.)
23. Husárová Martina (8b.)

 

Slalom 04.03.2017 

mladší žiaci: 

Vrážel Dominik – DNF
Brutovský Filip – DNF

starší žiaci:

9. Cuker Alex (29b.)
23. Hrivík Alexander (8b.)
Uličný Martin – DNF

staršie žiačky:

11. Husárová Martina (24b.)
14. Pažáková Nina (18b.)

__________________________________________________________________________________________________

 

4. kolo – Kubínska Hoľa 16. – 17.02.2017 Slovenský pohár,  Národné majstrovstvá

Superobrovský slalom 16.02.2017 ( 2 preteky) – 1. aj 2. pretek Slovenský pohár

mladší žiaci: 

1. pretek        3. Vrážel Dominik (60b.)

2. pretek        Dominik Vrážel – DNF

starší žiaci:

1. pretek        15. Cuker Alex (16b.)

2. pretek        neuskutočnil sa z dôvodu nespôsobilej trate

staršie žiačky:

1. pretek        16. Husárová Martina (15b.)

2. pretek        neuskutočnil sa z dôvodu nespôsobilej trate

 

Superobrovský slalom 17.02.2017 ( 2 preteky) – 1. pretek Národné majstrovstvá

                                                                                  2. pretek Slovenský pohár

mladší žiaci: 

1. pretek         2. Vrážel Dominik (80b.)

2. pretek         neuskutočnil sa

starší žiaci:

1. pretek         10. Cuker Alex (26b.)

2. pretek         10. Cuker Alex (26b.)

staršie žiačky:

1. pretek         13. Husárová Martina (20b.)

2. pretek         19. Husárová Martina (12b.)

___________________________________________________________________________________________________ 

3. kolo – Malinô Brdo 04. – 05.02.2017

Slalom:

mladší žiaci: 

25. Kapolka Marek (6b.)

starší žiaci:

14. Cuker Alex (18b.)

staršie žiačky:

13. Husárová Martina (20b.)

 

Obrovský slalom:

mladší žiaci:

8. Vrážel Dominik (32b.)
14. Brutovský Filip (18b.)
34. Kapolka Marek

starší žiaci:

4. Uličný Martin (50b.)
5. Cuker Alex (45b.)
23. Hrivík Alexander (8b.)

staršie žiačky:

13. Husárová Martina (20b.)
20. Pažáková Nina (11b.)

___________________________________________________________________________________________________

 

2. kolo – Vrátna – Paseky 21.-22.01.2017

Slalom:

mladší žiaci:

5. Vrážel Dominik (50b.)
34. Brutovský Filip (1b.)

starší žiaci:

staršie žiačky:

9. Pažáková Nina (29b.)
15. Husárová Martina (16b.)

Obrovský slalom:

mladší žiaci:

4. Vrážel Dominik (50b.)
19. Brutovský Filip (14b.)

starší žiaci:

7. Uličný Martin (40b.)
11. Cuker Alex (26b.)
27. Hrivík Alexander (7b.)

staršie žiačky:

15. Husárová Martina (16b.)

___________________________________________________________________________________________________

 

1. kolo – Zuberec – Janovky 07.-08.01.2017

Slalom:

mladší žiaci:

5. Vrážel Dominik (45b.)
12. Kapolka Marek (22b.)

starší žiaci:

9. Cuker Alex (29b.)
23. Hrivík Alexander (8b.)

staršie žiačky:

10. Pažáková Nina (26b.)
11. Husárová Martina (24b.)

 

Obrovský slalom:

mladší žiaci:

7. Vrážel Dominik (36b.)
21. Kapolka Marek (10b.)
29. Brutovský Filip (2b.)
55. Olekšák Juraj

starší žiaci:

11. Uličný Martin (24b.)
20. Cuker Alex (11b.)
33. Hrivík Alexander 

staršie žiačky:

12. Husárová Martina (22b.)
17. Pažáková Nina (15b.)