lyžiarsky oddiel

Tatranská lyžiarska liga 2017

Celkové výsledky TLL – TOP 3 (Kežmarok):

Mladší predžiaci:

3. Ján Jurdik 

Starší predžiaci:

1. Maximilián Brutovský

Staršie žiačky:

1. Husárová Martina

2. Pažáková Nina

Starší žiaci:

1. Uličný Martin

Výsledky družstiev: 

3. miesto – Kežmarok

 

3. kolo – Bachledova dolina – Furmanec

Mladšie predžiačky:

8. Sloveňáková Radka – ZŠ Grundschule Kežmarok
9. Eliášová Lenka – ZŠ Dr. D. Fischera Kežmarok
13. Šoltysová Martinka – MŠ Cintorínska Kežmarok
16. Hozzová Vaneska – ZŠ Dr. D. Fischera Kežmarok
17. Zelinová Valentína – ZŠ Grundschule Kežmarok
18. Lapšanská Kamila – ZŠ Dr. D. Fischera Kežmarok
20. Nahalková Ela – ZŠ Grundschule Kežmarok

Mladší predžiaci:

3. Jurdik Ján – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
6. Pažák Oliver – ZŠ Dr. D. Fischera Kežmarok
7. Sloveňák Viktor – ZŠ Grundschule Kežmarok
11. Šoltys Miško – MŠ Cintorínska Kežmarok
12. Olekšák Tomáš – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
16. Matis Alexander Roman 
17. Scherfel Vratko – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
19. Zelina Daniel – ZŠ Grundschule Kežmarok
20. Polomčák Marko 
24. Krajanec Milan – ZŠ Grundschule Kežmarok
25. Lapšanský Marek – ZŠ Dr. D. Fischera Kežmarok
27. Suchý Filip – MŠ Severná Kežmarok

Staršie predžiačky:

7.Chorogwická Mia – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
15. Hudinová Berta – ZŠ Grundschule Kežmarok

Starší predžiaci:

1. Brutovský Maximilián – ZŠ Grundschule Kežmarok
6. Sloveňák Richard – ZŠ Grundschule Kežmarok
8. Figlár Šimon – ZŠ Grundschule Kežmarok
9. Hrivík Martin – ZŠ Fischera Kežmarok

Mladší žiaci:

2. Brutovský Filip – ZŠ Grundschule Kežmarok
7. Kapolka Marek – ZŠ Grundschule Kežmarok
12. Husár Ján -ZŠ Dr. D. Fischera Kežmarok
15. Olekšák Juraj – ZŠ Nižná Brána Kežmarok

Staršie žiačky:

1. Husárová Martina – Dr. D. Fischera Kežmarok
2. Pažáková Nina – Dr. D. Fischera Kežmarok

Starší žiaci:

1. Uličný Martin – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
4. Hrivík Alexander – Dr. D. Fischera Kežmarok

 

2. kolo – Sp. Bystré – Kubašok

Mladšie predžiačky:

8. Eliášová Lenka – ZŠ Dr. D. Fischera Kežmarok
10. Sloveňáková Radka – ZŠ Grundschule Kežmarok
11. Šoltysová Martinka – MŠ Cintorínska Kežmarok

Mladší predžiaci:

3. Jurdik Ján – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
9. Sloveňák Viktor – ZŠ Grundschule Kežmarok
13. Pažák Oliver – ZŠ Dr. D. Fischera Kežmarok
16. Šoltys Miško – MŠ Cintorínska Kežmarok
17. Uličný Daniel – ZŠ Nižná Brána Kežmarok

Staršie predžiačky:

6. Chorogwická Mia – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
14. Hudinová Berta – ZŠ Grundschule Kežmarok

Starší predžiaci:

2. Brutovský Maximilián – ZŠ Grundschule Kežmarok
6. Figlár Šimon – ZŠ Grundschule Kežmarok
7. Sloveňák Richard – ZŠ Grundschule Kežmarok
8. Hrivík Martin – ZŠ Fischera Kežmarok

Mladší žiaci:

6. Brutovský Filip – ZŠ Grundschule Kežmarok
9. Kapolka Marek – ZŠ Grundschule Kežmarok
12. Olekšák Juraj – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
16. Husár Ján – ZŠ Dr. D. Fischera Kežmarok

Staršie žiačky:

1. Husárová Martina – Dr. D. Fischera Kežmarok
2. Pažáková Nina – Dr. D. Fischera Kežmarok
3. Pristačová Terézia – ZŠ Nižná Brána Kežmarok

Starší žiaci:

2. Uličný Martin – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
5. Hrivík Alexander – Dr. D. Fischera Kežmarok

 

1. kolo – Jurgow

Mladšie predžiačky:

8. Sloveňáková Radka – ZŠ Grundschule Kežmarok
10. Šoltysová Martinka – MŠ Cintorínska Kežmarok
11. Eliášová Lenka – ZŠ Dr. D. Fischera Kežmarok

Mladší predžiaci:

2. Jurdik Ján – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
5. Sloveňák Viktor – 
ZŠ Grundschule Kežmarok
8. Pažák Oliver –
 ZŠ Dr. D. Fischera Kežmarok
9. Šoltys Miško – MŠ Cintorínska Kežmarok
10. Uličný Daniel – ZŠ Nižná Brána Kežmarok

Staršie predžiačky:

5. Chorogwická Mia – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
15. Hudinová Berta – ZŠ Grundschule Kežmarok

Starší predžiaci:

7. Brutovský Maximilián – ZŠ Grundschule Kežmarok
8. Figlár Šimon – 
ZŠ Grundschule Kežmarok
9. Sloveňák Richard – 
ZŠ Grundschule Kežmarok

Mladší žiaci:

3. Brutovský Filip – ZŠ Grundschule Kežmarok
6. Kapolka Marek – 
ZŠ Grundschule Kežmarok
11. Olekšák Juraj – ZŠ Nižná Brána Kežmarok
16. Husár Ján – ZŠ
 Dr. D. Fischera Kežmarok

Staršie žiačky:

1. Pažáková Nina – Dr. D. Fischera Kežmarok
2. Husárová Martina – 
Dr. D. Fischera Kežmarok
3. Pristačová Terézia – ZŠ Nižná Brána Kežmarok

Starší žiaci:

5. Hrivík Alexander – Dr. D. Fischera Kežmarok