lyžiarsky oddiel

Východoslovenská lyžiarska liga

3. kolo – Východoslovenská lyžiarska liga – 11.2.2018 – Poráč – Brodok

Mladšie predžiačky:

10. Radka Sloveňáková 2008 (26b.) (+6,20)

Mladší predžiaci:

4. Viktor Sloveňák (50b.) 2008  (+1,34)
11. Ivan Kuchta (24b.) 2008 (+3,28)
13. Daniel Uličný (20b.) 2008 (+4,81)

Staršie predžiačky:

1. Mia Chorogwická 2006 (100b.) 
8. Berta Hudinová 2006 (32b.) (+3,11)
12. Lenka Eliášová 2007 (22b.) (+3,72)

Starší predžiaci:

2. Maximilián Brutovský 2006 (80b.) (+0,77)
4. Ján Jurdik 2007 (50b.) (+2,07)
7. Martin Kuchta 2006 (36b.) (+2,82)
20. Oliver Pažák 2007 (11b.) (+8,70)

Mladšie žiačky:

2. Barbora Sopková 2005 (80b.) (+0,44)
4. Šárka Vráželová 2005 (50b.) (+1,54)

Mladší žiaci:

10. Juraj Olekšák 2004 (26b.) (+2,11)
12. Šimon Figlár 2005 (22b.) (+3,10)
15. Martin Hrivík 2005 (16b.) (+3,34)
DNF Ján Husár
DNS Marek Kapolka

Staršie žiačky:

2. Nina Pažáková 2002 (80b.) (+0,51)
3. Martina Husárová 2002 (60b.) (+3,04)

Starší žiaci:

2. Alex Cuker 2002 (80b.) (+1,50)
6. Martin Uličný 2002 (40b.) (+3,37)
8. Dominik Vrážel 2003 (32b.) (+3,75)

Celkové výsledky: http://vslz.szm.com/vsll178/vsll1783.pdf

 

2. kolo – Východoslovenská lyžiarska liga – 10.2.2018 – Mlynky

Staršie predžiačky:

4. Lenka Eliášová 2007 (50b.) (+0,70)

Starší predžiaci:

12. Oliver Pažák 2007 (22b.) (+5,72)

Mladšie žiačky:
2. Barbora Sopková 2005 (80b.) (+0,21)
3. Šárka Vráželová 2005 (60b.) (+1,29)

Mladší žiaci:

4. Juraj Olekšák 2004 (50b.) (+1,89)
8. Marek Kapolka 2004 (32b.) (+3,48)
9. Šimon Figlár 2005 (29b.) (+3,63)
13. Martin Hrivík 2005 (20b.) (+4,44)
DNF Ján Husár

Staršie žiačky:

2. Martina Husárová 2002 (80b.) (+1,29)

Starší žiaci:

1. Alex Cuker 2002 (100b.) 
DNF Dominik Vrážel 2003

Celkové výsledky: http://vslz.szm.com/vsll178/vsll1782.pdf

1. kolo – Východoslovenská lyžiarska liga – 20.1.2018 – Deny – Bachledova dolina

Mladšie predžiačky:

3. Radka Sloveňáková 2008 (60b.) (+3,81)

Mladší predžiaci:

2. Viktor Sloveňák (80b.) 2008  (+1,23)
8. Ivan Kuchta (32b.) 2008 (+3,68)
11. Daniel Uličný (24b.) 2008 (+6,12)

Staršie predžiačky:

3. Mia Chorogwická 2006 (60b.) (+1,09)
11. Berta Hudinová 2006 (24b.) (+4,63)
14. Lenka Eliášová 2007 (18b.) (+5,48)

Starší predžiaci:

3. Maximilián Brutovský 2006 (60b.) (+1,61)
7. Ján Jurdik 2007 (36b.) (+2,45)
12. Martin Kuchta 2006 (22b.) (+3,67)
18. Oliver Pažák 2007 (13b.) (+6,24)

Mladší žiaci:
13. Šimon Figlár 2005 (20b.) (+3,78)

Celkové výsledky: http://www.vslz.szm.com/vsll178/vsll1781.pdf