Východoslovenská lyžiarska liga 2018/19
Celkové poradie – TOP6
Mladšie predžiačky:
2. Martina Šoltysová
Mladší predžiaci:
4. Šimon Novotný
5. Michal Šoltys
Starší predžiaci:
2. Ján Jurdik
Mladšie žiačky:
1. Barbora Sopková
3. Berta Hudinová
4. Šárka Vráželová
Mladší žiaci:
3. Martin Kuchta
5. Maximilián Brutovský
Starší žiaci:
1. Brutovský Filip
4. Dominik Vrážel
Juniorky:
4. Martina Husárová
Juniori:
1. Alex Cuker
6.kolo – 10.03.2019 – Ski Park Vyšné Ružbachy
Mladšie predžiačky:
1. Martina Šoltysová
13. Vanesa Hozzová
21. Ela Nahálková
Mladší predžiaci:
4. Šimon Novotný
7. Michal Šoltys
13. Marko Polomčák
17. Vratko Scherfel
DNF Milan Krajanec
Staršie predžiačky:
9. Radka Sloveňáková
Starší predžiaci:
1. Ján Jurdik
11. Viktor Sloveňák
14. Ivan Kuchta
17. Oliver Pažák
Mladšie žiačky:
1. Barbora Sopková
3. Šárka Vráželová
6. Berta Hudinová
Mladší žiaci:
2. Martin Kuchta
4. Maximilián Brutovský
8. Martin Hrivík
15. Richard Sloveňák
Starší žiaci:
2. Brutovský Filip
3. Dominik Vrážel
6. Juraj Olekšák
7. Marek Kapolka
15. Ján Husár
Juniorky:
3. Martina Husárová
5.kolo – 02.03.2019 – Ski Centrum Kubašok, Spišské Bystré
Mladšie predžiačky:
1. Martina Šoltysová
13. Vanesa Hozzová
23. Ela Nahálková
Mladší predžiaci:
3. Šimon Novotný
4. Michal Šoltys
5. Milan Krajanec
13. Marko Polomčák
18. Vratko Scherfel
Starší predžiaci:
2. Ján Jurdik
12. Oliver Pažák
16. Ivan Kuchta
Mladšie žiačky:
1. Barbora Sopková
4. Berta Hudinová
6. Šárka Vráželová
Mladší žiaci:
3. Martin Hrivík
4. Maximilián Brutovský
10. Martin Kuchta
Starší žiaci:
1. Brutovský Filip
3. Marek Kapolka
17. Ján Husár
DNF Juraj Olekšák
Juniorky:
3. Martina Husárová
4.kolo – 24.02.2019 – SKICOMP Fakľovka – Litmanová
Mladšie predžiačky:
2. Martina Šoltysová
10. Vanesa Hozzová
18. Ela Nahálková
Mladší predžiaci:
4. Michal Šoltys
6. Šimon Novotný
7. Marko Polomčák
8. Milan Krajanec
11. Alexander Roman Matis
20. Vratko Scherfel
Starší predžiaci:
2. Ján Jurdik
13. Ivan Kuchta
15. Oliver Pažák
Mladšie žiačky:
1. Berta Hudinová
Mladší žiaci:
1. Martin Kuchta
Starší žiaci:
9. Ján Husár
Juniori:
1. Alex Cuker
3.kolo – 17.02.2019 – Ski Brodok – Poráč
Mladšie predžiačky:
2. Martina Šoltysová
13. Vanesa Hozzová
22. Ela Nahálková
Mladší predžiaci:
3. Michal Šoltys
4. Šimon Novotný
5. Alexander Roman Matis
7. Milan Krajanec
11. Marko Polomčák
DSQ Vratko Scherfel
Staršie predžiačky:
8. Radka Sloveňáková
Starší predžiaci:
2. Ján Jurdik
7. Viktor Sloveňák
13. Oliver Pažák
14. Ivan Kuchta
Mladšie žiačky:
1. Barbora Sopková
3. Šárka Vráželová
4. Mia Chorogwická
7. Berta Hudinová
Mladší žiaci:
2. Maximilián Brutovský
5. Martin Kuchta
7. Martin Hrivík
10. Richard Sloveňák
Starší žiaci:
1. Brutovský Filip
2. Dominik Vrážel
4. Marek Kapolka
6. Juraj Olekšák
DNF Ján Husár
Juniorky:
5. Martina Husárová
Juniori:
1. Alex Cuker
2.kolo – 16.02.2019 – Ski Centrum Gugeľ – Mlynky
Mladšie predžiačky:
5. Martina Šoltysová
7. Vanesa Hozzová
19. Ela Nahálková
Mladší predžiaci:
3. Šimon Novotný
9. Marko Polomčák
12. Vratko Scherfel
DNF Alexander Roman Matis
DNF Michal Šoltys
Starší predžiaci:
2. Ján Jurdik
12. Oliver Pažák
Mladšie žiačky:
1. Šárka Vráželová
7. Berta Hudinová
13. Barbora Sopková
Mladší žiaci:
5. Maximilián Brutovský
6. Martin Hrivík
Starší žiaci:
1. Brutovský Filip
2. Dominik Vrážel
16. Marek Kapolka
20. Ján Husár
DNF Juraj Olekšák
Juniorky:
3. Martina Husárová
Juniori:
1. Alex Cuker
1.kolo – 03.02.2019 – Makovica
Mladšie predžiačky:
9. Vanesa Hozzová
13. Ela Nahálková
Mladší predžiaci:
3. Milan Krajanec
5. Šimon Novotný
11. Alexander Roman Matis
13. Marko Polomčák
15. Vratko Scherfel
Starší predžiaci:
1. Ján Jurdik
7. Ivan Kuchta
8. Oliver Pažák
Mladšie žiačky:
2. Berta Hudinová
Mladší žiaci:
3. Martin Kuchta
Starší žiaci:
12. Ján Husár
Juniorky:
3. Martina Husárová
Juniori:
1. Alex Cuker
Pridaj komentár