Slovenský pohár žiakov 2017/2018
Celkové výsledky Slovenského pohára žiakov – TOP 10
Mladší žiaci:
4. miesto Filip Brutovský
Starší žiaci:
4. miesto Alex Cuker
8. miesto Martin Uličný
6. kolo – Jasná 17.-18.03.2018
Slalom:
mladšie žiačky:
23. Barbora Sopková 2005
34. Šárka Vráželová 2005
mladší žiaci:
16. Juraj Olekšák 2004
26. Martin Hrivík 2005
31. Filip Brutovský 2004
DNF Marek Kapolka 2004
DNF Šimon Figlár 2005
DNF Richard Sloveňák 2005
starší žiaci:
3. Alex Cuker 2002
5. Dominik Vrážel 2003
7. Martin Uličný 2002
staršie žiačky:
14. Martina Husárová 2002
DNF Nina Pažáková 2002
Obrovský slalom:
mladšie žiačky:
8. Barbora Sopková 2005
41. Šárka Vráželová 2005
mladší žiaci:
16. Juraj Olekšák 2004
32. Martin Hrivík 2005
33. Šimon Figlár 2005
35. Marek Kapolka 2004
41. Richard Sloveňák 2005
DNF Filip Brutovský 2004
starší žiaci:
3. Alex Cuker 2002
6. Martin Uličný 2002
DNF Dominik Vrážel 2003
staršie žiačky:
19. Nina Pažáková 2002
21. Martina Husárová 2002
5. kolo – Malinô Brdo 24.-25.02.2018
Slalom:
mladšie žiačky:
19. Barbora Sopková 2005
29. Šárka Vráželová 2005
mladší žiaci:
4. Filip Brutovský 2004
13. Juraj Olekšák 2004
23. Martin Hrivík 2005
DNF Marek Kapolka 2004
starší žiaci:
6. Alex Cuker 2002
19. Dominik Vrážel 2003
DNF Martin Uličný 2002
staršie žiačky:
13. Martina Husárová 2002
Obrovský slalom:
mladšie žiačky:
17. Barbora Sopková 2005
DNF Šárka Vráželová 2005
mladší žiaci:
3. Filip Brutovský 2004
15. Marek Kapolka 2004
26. Juraj Olekšák 2004
29. Martin Hrivík 2005
starší žiaci:
4. Alex Cuker 2002
12. Martin Uličný 2002
31. Dominik Vrážel 2003
staršie žiačky:
15. Martina Husárová 2002
4. kolo – Kubínska hoľa 03.-04.02.2018
Obrovský slalom:
mladšie žiačky:
12. Barbora Sopková 2005
mladší žiaci:
4. Filip Brutovský 2004
17. Juraj Olekšák 2004
32. Kapolka Marek 2004
34. Martin Hrivík 2005
41. Richard Sloveňák 2005
starší žiaci:
4. Alex Cuker 2002
DNF Martin Uličný
staršie žiačky:
14. Martina Husárová 2002
20. Nina Pažáková 2002
Slalom:
mladšie žiačky:
13. Barbora Sopková 2005
mladší žiaci:
DNF Filip Brutovský 2004
DNF Juraj Olekšák 2004
DNF Martin Hrivík 2005
DNF Marek Kapolka 2004
starší žiaci:
7. Martin Uličný 2002
DNF Alex Cuker 2002
DNF Dominik Vrážel 2003
staršie žiačky:
9. Martina Husárová 2002
10. Nina Pažáková 2002
3. kolo –Vrátna – Paseky 20.-21.01.2018
Slalom:
mladšie žiačky:
24. Barbora Sopková 2005
mladší žiaci:
3. Filip Brutovský 2004
14. Juraj Olekšák 2004
37. Martin Hrivík 2005
starší žiaci:
3. Alex Cuker 2002
6. Martin Uličný 2002
DNF Dominik Vrážel 2003
staršie žiačky:
11. Martina Husárová 2002
15. Nina Pažáková 2002
Obrovský slalom:
mladšie žiačky:
18. Barbora Sopková 2005
mladší žiaci:
2. Filip Brutovský 2004
19. Juraj Olekšák 2004
DNF Martin Hrivík 2005
starší žiaci:
5. Martin Uličný 2002
9. Alex Cuker 2002
18. Dominik Vrážel 2003
staršie žiačky:
13. Nina Pažáková 2002
DNF Martina Husárová 2002
2. kolo – zrušené
1. kolo – Zuberec – Janovky 14.-15.01.2018
Slalom:
mladšie žiačky:
DNF Barbora Sopková 2005
mladší žiaci:
7. Filip Brutovský 2004
39. Juraj Olekšák 2004
40. Šimon Figlár 2005
DNF Martin Hrivík 2005
DNF Marek Kapolka 2004
starší žiaci:
3. Alex Cuker 2002
7. Dominik Vrážel 2003
DNF Martin Uličný
staršie žiačky:
12. Martina Husárová 2002
21. Nina Pažáková 2002
Obrovský slalom:
mladšie žiačky:
4. Barbora Sopková 2005
mladší žiaci:
15. Filip Brutovský 2004
25. Marek Kapolka 2004
28. Juraj Olekšák 2004
40. Martin Hrivík 2005
44. Šimon Figlár 2005
starší žiaci:
6. Alex Cuker 2002
10. Dominik Vrážel 2003
DNF Martin Uličný 2002
staršie žiačky:
15. Nina Pažáková 2002
28. Martina Husárová 2002
Pridaj komentár