Pohár žiakov ZSL – Völkl Cup 2020/2021
Priebežné celkové poradie – súťaž jednotlivcov – VÖLKL CUP – Pohár žiactva ZSL 2021 :
Mladšie žiačky:
19. Sloveňáková Radka
Mladší žiaci:
10. Jurdik Ján
17. Sloveňák Viktor
18. Pažák Oliver
Staršie žiačky:
11. Chorogwická Mia
18. Vráželová Šárka
Hudinová Berta – aktuálne bez bodov
Starší žiaci:
5. Brutovský Maximilián
10. Hrivík Martin
1. kolo 6.-7.2.2021 BACHLEDKA Ski & Sun, Bachledova dolina
Obrovský slalom:
Mladšie žiačky:
16. Sloveňáková Radka
Mladší žiaci:
7. Jurdik Ján
24. Pažák Oliver
27. Sloveňák Viktor
Staršie žiačky:
21. Vráželová Šárka
32. Hudinová Berta
DNF Chorogwická Mia
Starší žiaci:
7. Brutovský Maximilián
12. Hrivík Martin
Slalom:
Mladšie žiačky:
16. Sloveňáková Radka
Mladší žiaci:
12. Sloveňák Viktor
14. Pažák Oliver
18. Jurdik Ján
Staršie žiačky:
5. Chorogwická Mia
16. Vráželová Šárka
DNF Hudinová Berta
Starší žiaci:
4. Brutovský Maximilián
10. Hrivík Martin
VÝSLEDKY – SEZÓNA 2020/2021
Merané tréningy 2020/2021 Pokračovať v čítaní
Východoslovenská lyžiarska liga 2019/2020
Celkové poradie – TOP6
Mladšie predžiačky:
1. Martina Šoltysová
Mladší predžiaci:
1. Marko Polomčák
2. Milan Krajanec
5. Michal Šoltys
Starší predžiaci:
6. Ivan Kuchta
Mladšie žiačky:
6. Mia Chorogwická
Mladší žiaci:
1. Maximilián Brutovský
3. Ján Jurdik
5. Martin Kuchta
Staršie žiačky:
1. Barbora Sopková
3. Šárka Vráželová
Starší žiaci:
1. Brutovský Filip
2. Juraj Olekšák
4. Marek Kapolka
6. Martin Hrivík
Výsledky: Pokračovať v čítaní
Pohár žiakov ZSL – Völkl Cup 2019/2020
Celkové umiestnenie – TOP10
10. Mia Chorogwická – kat. mladšie žiačky
4. Maximilián Brutovský – kat. mladší žiaci
8. Ján Jurdik – kat. mladší žiaci
7. Filip Brutovský – kat. starší žiaci
TOP3 – jednotlivé kategórie – slalom, obrovský slalom
3. Maximilián Brutovský – kat. mladší žiaci
Výsledky: Pokračovať v čítaní
Pohár predžiakov ZSL – ROSSIGNOL CUP 2019/2020
Celkové poradie – TOP 10
4. Martina Šoltysová – kat. ml. predžiačky
2. Michal Šoltys – kat. ml. predžiaci
3. Marko Polomčák – kat. ml. predžiaci
5. Radka Sloveňáková – kat. st. predžiačky
5. Viktor Sloveňák – kat. st. predžiaci
Celkové poradie – kategória mladší predžiaci – roč. 2012
1. Filip Suchý
Výsledky: Pokračovať v čítaní
Slovenský pohár žiakov 2019/2020
Celkové umiestnenie – TOP10
9. Mia Chorogwická – kat. mladšie žiačky
4. Maximilián Brutovský – kat. mladší žiaci
6. Filip Brutovský – kat. starší žiaci
Výsledky: Pokračovať v čítaní
Slovenský pohár predžiakov 2019/2020
Plán tréningov 2019/2020
ČASY A MIESTA TRÉNINGOV | |||
Tréningový deň | Tréningová skupina | Čas tréningu | Miesto tréningu |
PONDELOK | 1 | 16:00 – 17:00 | ZŠ Grundschule – telocvičňa 1 |
PONDELOK | 2 | 16:00 – 17:30 | ZŠ Grundschule – telocvičňa 2 |
UTOROK | 3 | 16:00 – 17:30 | ZŠ Nižná brána |
UTOROK | 4 | 17:30 – 19:00 | ZŠ Nižná brána |
STREDA | 1 | 16:00 – 17:00 | ZŠ Nižná brána – telocvičňa 1 |
STREDA | 2 | 16:00 – 17:30 | ZŠ Nižná brána – telocvičňa 2 |
ŠTVRTOK | 3 | 16:00 – 17:30 | ZŠ Grundschule |
ŠTVRTOK | 4 | 17:30 – 19:00 | ZŠ Grundschule |
NEDEĽA | 3 + 4 | 10:00 – 11:30 | Bicykel, v prípade nepriaznivého počasia balančné cvičenia v telocvični Mestskej športovej haly Vlada Jančeka ( po usmernení od trénera Braňa) |
Slovenský pohár žiakov 2018/2019
Celkové umiestnenie – TOP10
9. miesto Chorogwická Mia – kat. mladšie žiačky
4. miesto Vrážel Dominik – kat. starší žiaci
6. kolo – 22.03.-23.03.2019 Jasná
Obrovský slalom: Pokračovať v čítaní