lyžiarsky oddiel

Slovenský pohár žiakov 2017/2018

Celkové výsledky Slovenského pohára žiakov – TOP 10

Mladší žiaci:

4. miesto Filip Brutovský

Starší žiaci:

4.  miesto Alex Cuker
8. miesto Martin Uličný

6. kolo – Jasná 17.-18.03.2018

Slalom:

mladšie žiačky:

23. Barbora Sopková 2005
34. Šárka Vráželová 2005

mladší žiaci:

16. Juraj Olekšák 2004
26. Martin Hrivík 2005
31. Filip Brutovský 2004
DNF Marek Kapolka 2004
DNF Šimon Figlár 2005
DNF Richard Sloveňák 2005

starší žiaci:

3. Alex Cuker 2002
5. Dominik Vrážel 2003
7. Martin Uličný 2002 

staršie žiačky:

14. Martina Husárová 2002
DNF Nina Pažáková 2002

Obrovský slalom:

mladšie žiačky:

8. Barbora Sopková 2005
41. Šárka Vráželová 2005

mladší žiaci:

16. Juraj Olekšák 2004
32. Martin Hrivík 2005
33. Šimon Figlár 2005
35. Marek Kapolka 2004
41. Richard Sloveňák 2005
DNF Filip Brutovský 2004

starší žiaci:

3. Alex Cuker 2002
6. Martin Uličný 2002
DNF Dominik Vrážel 2003

staršie žiačky:

19. Nina Pažáková 2002
21. Martina Husárová 2002

5. kolo – Malinô Brdo 24.-25.02.2018

Slalom:

mladšie žiačky:

19. Barbora Sopková 2005
29. Šárka Vráželová 2005

mladší žiaci:

4. Filip Brutovský 2004
13. Juraj Olekšák 2004
23. Martin Hrivík 2005
DNF Marek Kapolka 2004

starší žiaci:

6. Alex Cuker 2002
19. Dominik Vrážel 2003
DNF Martin Uličný 2002 

staršie žiačky:

13. Martina Husárová 2002

Obrovský slalom:

mladšie žiačky:

17. Barbora Sopková 2005
DNF Šárka Vráželová 2005

mladší žiaci:

3. Filip Brutovský 2004
15. Marek Kapolka 2004
26. Juraj Olekšák 2004
29. Martin Hrivík 2005

starší žiaci:

4. Alex Cuker 2002
12. Martin Uličný 2002 
31. Dominik Vrážel 2003

staršie žiačky:

15. Martina Husárová 2002

4. kolo – Kubínska hoľa 03.-04.02.2018

Obrovský slalom:

mladšie žiačky:

12. Barbora Sopková 2005

mladší žiaci:

4. Filip Brutovský 2004
17. Juraj Olekšák 2004
32. Kapolka Marek 2004
34. Martin Hrivík 2005
41. Richard Sloveňák 2005

starší žiaci:

4. Alex Cuker 2002 
DNF Martin Uličný

staršie žiačky:

14. Martina Husárová 2002
20. Nina Pažáková 2002

Slalom:

mladšie žiačky:
13. Barbora Sopková 2005

mladší žiaci:

DNF Filip Brutovský 2004
DNF Juraj Olekšák 2004
DNF Martin Hrivík 2005
DNF Marek Kapolka 2004

starší žiaci:

7. Martin Uličný 2002
DNF Alex Cuker 2002
DNF Dominik Vrážel 2003

staršie žiačky:

9. Martina Husárová 2002
10. Nina Pažáková 2002

 

3. kolo –Vrátna – Paseky 20.-21.01.2018

Slalom:

mladšie žiačky:

24. Barbora Sopková 2005

mladší žiaci:

3. Filip Brutovský 2004
14. Juraj Olekšák 2004
37. Martin Hrivík 2005

starší žiaci:

3. Alex Cuker 2002
6. Martin Uličný 2002

DNF Dominik Vrážel 2003

staršie žiačky:

11. Martina Husárová 2002
15. Nina Pažáková 2002

 

Obrovský slalom:

mladšie žiačky:

18. Barbora Sopková 2005 

mladší žiaci:

2. Filip Brutovský 2004
19. Juraj Olekšák 2004
DNF Martin Hrivík 2005

starší žiaci:

5. Martin Uličný 2002
9. Alex Cuker 2002
18. Dominik Vrážel 2003

staršie žiačky:

13. Nina Pažáková 2002
DNF Martina Husárová 2002

2. kolo – zrušené

1. kolo – Zuberec – Janovky 14.-15.01.2018

Slalom:

mladšie žiačky:

DNF Barbora Sopková 2005

mladší žiaci:

7. Filip Brutovský 2004
39. Juraj Olekšák 2004
40. Šimon Figlár 2005
DNF Martin Hrivík 2005
DNF Marek Kapolka 2004

starší žiaci:

3. Alex Cuker 2002 
7. Dominik Vrážel 2003
DNF Martin Uličný

staršie žiačky:

12. Martina Husárová 2002
21. Nina Pažáková 2002

 

Obrovský slalom:

mladšie žiačky:

4. Barbora Sopková 2005 

mladší žiaci:

15. Filip Brutovský 2004
25. Marek Kapolka 2004
28. Juraj Olekšák 2004
40. Martin Hrivík 2005
44. Šimon Figlár 2005

starší žiaci:

6. Alex Cuker 2002
10. Dominik Vrážel 2003
DNF Martin Uličný 2002 

staršie žiačky:

15. Nina Pažáková 2002
28. Martina Husárová 2002